Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Biura Podróży

Biuro podróży z (prawie) własnym lotniskiem w Egipcie

Marzena German 10-07-2018, ostatnia aktualizacja 10-07-2018 08:22
źródło: archiwum prywatne
autor: Filip Frydrykiewicz

Duzi touroperatorzy inwestują we własne linie lotnicze, hotele lub statki wycieczkowe. A niemieckie biuro podróży FTI będzie miało swoje lotnisko. W Egipcie

FTI coraz mocniej stawia na Egipt i stale inwestuje w poszerzenie oferty do tego kraju. Touroperator poinformował, że zlecił rozbudowę lotniska regionalnego w El Gounie, by mogło obsługiwać większe samoloty pasażerskie. Dzięki temu od jesieni tego roku FTI jako jedyne biuro podróży będzie mógł zaoferować swoim klientom codziennie loty z rejonu Hurghady do Luksoru i Kairu na wycieczki. W wypadku Luksoru chodzi nie tylko o zwiedzanie, ale też o możliwość odbycia rejsu po Nilu (Luksor to miejsce startu takich kilkudniowych imprez) - do wyboru będzie 20 różnych statków, włączonych do oferty FTI.

Touroperator podkreśla, że dzięki codziennym lotom do Egiptu z państw niemieckojęzycznych i z El Gouny do Luksoru (dwa razy dziennie), turystom łatwo będzie dostosować termin i długość pobytu nad Nilem i Morzem Czerwonym. Z kolei dzięki lotom do Kairu turyści będą mogli zwiedzić największe atrakcje stolicy i podziwiać piramidy w Gizie.

FTI, żeby jeszcze bardziej zachęcić Niemców do wycieczek do Egiptu, wprowadził tzw. „loty po godzinach". Chodzi o dopasowanie wylotów z Niemiec do dnia pracy klientów, czyli zaplanowanie ich na wieczór, tak żeby już od rana następnego dnia mogli wypoczywać nad Morzem Czerwonym. W tym roku klientów touroperatora do Egiptu zawiezie między innymi Lufthansa. FTI jest dumny, że udało mu się pozyskać tę pięciogwiazdkową linię lotniczą do współpracy w lotach do Hurghady (dwa razy w tygodniu z Monachium) i do Marsa Alam (trzy razy w tygodniu z Monachium). W sumie FTI ma w programie 155 lotów tygodniowo nad Morze Czerwone.

Przeczytaj więcej o:  biuro podróży , egipt , El Gouna , FTI

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common