Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Linie lotnicze i lotniska

LOT poleci z Krakowa do Tel Awiwu

d.w. 11-07-2018, ostatnia aktualizacja 11-07-2018 15:54

LOT ogłosił swój 102 kierunek. Od 25 lutego 2019 poleci z Krakowa do Tel Awiwu

Linia lata już do stolicy Izraela z Warszawy i portów regionalnych. Rejsy z Krakowa do Tel Awiwu są zaplanowane na dwa razy w tygodniu, a rozkład będzie się różnił w poszczególnych tygodniach. Do Izraela pasażerowie będą mogli dotrzeć w każdy wtorek i w środę lub czwartek (w zależności od tygodnia). Z Tel Awiwu samoloty wystartują w poniedziałki i we wtorki lub środy. Do Izraela pasażerów LOT wozić będzie boeingiem 737 MAX 8.

Nowe połączenia to odpowiedź na rosnącą popularność Izraela wśród polskich turystów.

Czytaj: "Prawie dwa razy więcej Polaków w Izraelu".

— Co najmniej od roku Izrael to jeden z najchętniej odwiedzanych przez Polaków kierunków wypoczynkowych, i to przez cały rok – mówi prezes LOT-u Rafał Milczarski.

— Popularność Tel Awiwu wśród Małopolan i Krakowa wśród mieszkańców Izraela sprawiły, że już trzech przewoźników oferuje połączenia na tej trasie — cieszy się Radosław Włoszek, prezes Kraków Airport.

Izrael to kierunek atrakcyjny turystycznie. Jest tam wprawdzie dość drogo, ale i infrastruktura jest na wysokim poziomie, a dodatkowym atutem jest pogoda i doskonała kuchnia. Interesujący jest sam położony nad Morzem Śródziemnym Tel Awiw, a dodatkowo to miasto może być bazą wypadową jeśli chce się odwiedzić Jerozolimę, wybrzeże Morza Martwego (temperatura w grudniu plus 25 stopni Celsjusza), czy Ejlat nad Zatoką Akaba.

LOT lata już do Tel Awiwu z Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Poznania, Lublina i Rzeszowa.

Przeczytaj więcej o:  Izrael , lot , Tel Awiw

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common