Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Promocja turystyczna

Turystyczny raj bez soli, cukru i mężczyzn

ula 09-08-2018, ostatnia aktualizacja 09-08-2018 11:57
źródło: supersheisland.com
źródło: supersheisland.com

Na wyspie u wybrzeży Finlandii zaczął działać ośrodek przeznaczony wyłącznie dla kobiet

Pomysłodawczynią SuperShe Island jest fińska bizneswoman Kristina Roth, która była szefową firmy public relations  Matisia Consultants. Dwa lata temu rzuciła jednak korporację i zajęła się turystyką.

Ośrodek zaczął działać pod koniec czerwca. Za tygodniowy pobyt na wyspie trzeba zapłacić 4 tys. euro. Na miejscu są gabinet odnowy biologicznej, fińska sauna czy gabinet masażu. Poza tym organizowane są tam zajęcia jogi, medytacji, fitness, spływy kajakowe, nurkowanie, kitesurfing i spacery szlakami górskimi.

Odbywają się też zajęcia poświęcone gotowaniu i zdrowemu, zrównoważonemu odżywianiu oraz wykłady mówców motywacyjnych.

Na wyspie nie ma nie tylko mężczyzn, ale także alkoholu, przetworzonego jedzenia, ograniczone są sól i cukier. Żywność pochodzi z ekologicznych upraw, a podstawą obowiązującej tam diety są owoce i warzywa.

Chętnych na spędzenie urlopu na wyspie kobiet nie brakuje. A dostać się na wyspę nie jest łatwo. Trzeba przejść proces rekrutacyjny, podczas którego kandydatki muszą odpowiedzieć na pytania, dlaczego chcą przyjechać, a także wyjaśnić jakie, ich zdaniem, korzyści przyniesie im pobyt na wyspie. Dzięki temu zabiegowi pobyt na wyspie jawi się jako elitarny i ekskluzywny.

Za 4 tysiące euro panie mają nie tylko liczne atrakcje. Wliczono w to nocleg w hotelu w Helsinkach, przejazd na wyspę i wyżywienie. Za 2 tysiące euro można wykupić trzydniowy pobyt wypoczynkowy.

Przeczytaj więcej o:  dieta , finlandia , turystyka

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common