Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Biura Podróży

Itaka: Sprzedajemy już 30. wakacje

F.F. 31-08-2018, ostatnia aktualizacja 31-08-2018 14:31
źródło: Materiały promocyjne

Klienci Itaki mogą już rezerwować wyjazdy w sezonie Lato 2019. Na początek biuro podróży udostępniło 1000 hoteli w najpopularniejszych krajach i wycieczki objazdowe po 55 krajach. To będą już 30 wakacje z Itaką

Od dzisiaj w systemach rezerwacyjnych są już wyjazdy biura podróży Itaka na lato przyszłego roku. Na początek touroperator przygotował 40 kierunków wczasowych w Grecji, Hiszpanii, Egipcie, Turcji, Portugalii, Czarnogórze, Gruzji, Bułgarii, Tunezji i we Włoszech oraz wycieczki objazdowe po 55 krajach. Łącznie w systemach rezerwacyjnych touroperatora dostępnych jest już 1000 ofert, a kolejne będą sukcesywnie dodawane.

Jak czytamy w komunikacie, w promocji Lato 2019 „Marzenia w cenie spełnienia" Itaka oferuje:  zniżki do 40 procent, 1000 miejsc parkingowych za złotówkę,  20 procent zaliczki, 50 procent zniżki dla dzieci w wybranych hotelach. A także pakiet gwarancji gratis: najniższej ceny aż do dnia wyjazdu* (nowość), niezmienności ceny, bezkosztowej zmiany rezerwacji. Inne korzyści to: 3 procent zniżki na nocleg przy lotnisku i całą ofertę hotele.Itaka.pl, zniżki na wycieczki lokalne. Tradycyjnie uczestnicy programu lojalnościowego dostaną 2 procent dodatkowego rabatu i dwa razy więcej punktów za rezerwację.

Wakacje 2019 roku będą 30 wakacjami organizowanymi przez biuro podróży Itaka, które powstało w 1989 roku.

* dotyczy wybranych ofert

Przeczytaj więcej o:  biuro podróży , Itaka

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common