Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Linie lotnicze i lotniska

Milczarski: Centralny Port Komunikacyjny jest naszym być albo nie być

Paweł Rożyński 13-09-2018, ostatnia aktualizacja 13-09-2018 13:00
Rafał Milczarski, prezes LOT: Mamy już 104 kierunki w rozkładzie lotów
Rafał Milczarski, prezes LOT: Mamy już 104 kierunki w rozkładzie lotów
źródło: tv.rp.pl

LOT korzysta z dobrej koniunktury i rozwoju siatki połączeń. W tym roku zamierzamy przewieźć 9 milionów pasażerów, podczas gdy w poprzednim było to 6,8 miliona. Okęcie nam już jednak nie wystarcza, jest za wąskie, żeby pełnić rolę lotniska przesiadkowego, hubu.

Aby dalej szybko się rozwijać, potrzebujemy Centralnego Portu Komunikacyjnego. On musi powstać. Bez niego nie jesteśmy w stanie zrealizować naszych planów, by być jedną z kluczowych linii lotniczych na rynku europejskim – mówił prezes LOT-u i Polskiej Grupy Lotniczej Rafał Milczarski podczas konferencji Impact Mobility rEVolution '18 w Katowicach.

POSŁUCHAJ CAŁEJ ROZMOWY

- "Rzeczpospolita" jest partnerem medialnym Impact Mobility rEVolution '18 w Katowicach.

Zobacz też: "Wild: W wypadku CPK dwa plus dwa da pięć, a nie cztery".

Przeczytaj więcej o:  CPK , lot , Rafał Milczarski

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common