Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Linie lotnicze i lotniska

Rumuński Blue Air połączy Kraków z Turynem

F.F. 14-09-2018, ostatnia aktualizacja 14-09-2018 16:35
źródło: Materiały reklamowe

Od 16 grudnia loty między Krakowem a Turynem rozpocznie rumuńska linia lotnicza Blue Air

Rejsy będą realizowane trzy razy w tygodniu: w środy, w piątki i w niedziele.

Blue Air jest piątym w tym roku nowym przewoźnikiem w Krakowie, a Turyn będzie dziesiątym włoskim miastem w siatce połączeń tego lotniska.

- Połączenie zainteresuje przedsiębiorców, turystów i miłośników sportu - przekonuje prezes Kraków Airport Radosław Włoszek. - Włoskie kierunki są popularne wśród pasażerów krakowskiego lotniska, z kolei Włosi są na trzecim miejscu wśród zagranicznych gości odwiedzających Kraków.

Lot pomiędzy Krakowem a Turynem trwa dwie godziny. Trasę będą obsługiwały samoloty Boeing 737-500 ze 120 miejscami.

Blue Air działa 13 lat, oferuje ponad 100 bezpośrednich połączeń do: Belgii, Danii, Finlandii, Francji, Niemiec, Grecji, Irlandii, Włoch, Izraela, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Rumunii, Hiszpanii i Szwecji i na Cypr. Przewoźnik ma dziewięć baz operacyjnych w: Alghero, Bukareszcie, Bacau, Cluj-Napoca, Konstanca, Iasi, Larnaka, Liverpooli i w Turynie. Przewoźnik ma certyfikat IOSA (IATA Operational Safety Assessment) i jest członkiem IATA.

Przeczytaj więcej o:  Blue Air

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common