Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Linie lotnicze i lotniska

Kłótnia w samolocie do Izraela. Pasażer nie chciał siedzieć obok kobiety

p.mal 10-10-2018, ostatnia aktualizacja 10-10-2018 09:26
źródło: Bloomberg

Lot z Rzeszowa do Izraela rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu zachowania jednego z pasażerów. Mężczyzna wszczął awanturę, ponieważ nie chciał siedzieć obok kobiety

Zgodnie z rozkładem samolot z Rzeszowa miał wystartować do Tel-Awiwu wczoraj o godzinie 5.50.

Piloci nie rozpoczęli jednak lotu z powodu zachowania jednego z pasażerów. Ultraortodoksyjny Żyd nie chciał zająć miejsca obok kobiety. Potrzebna była interwencja pracownika służby ochrony lotniska. Dopiero wtedy pasażer uspokoił się i zajął swoje miejsce.

Konrad Majszyk z biura prasowego LOT powiedział, że podobne incydenty mają charakter sporadyczny, a obsługa lotu stara się przydzielać pasażerom miejsca według ich oczekiwań i preferencji. Tym razem zamiana nie była możliwa, ponieważ maszyna była pełna.

Samolot do Tel-Awiwu wystartował około godziny 6.15.

Przeczytaj więcej o:  Izrael , lotnisko , rzeszów , Tel-Awiw

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common