Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Promocja turystyczna

Paryż i Londyn – dwa miasta, jedna podróż

Marzena German 07-11-2018, ostatnia aktualizacja 07-11-2018 08:31
źródło: Materiały promocyjne

Paryż i Londyn połączyły siły, by przekonywać młodych Amerykanów, że w trakcie jednej podróży do Europy mogą zwiedzić w krótkim czasie obie stolice

Reklama realizowana będzie przez pięć miesięcy, jej autorzy chcą dotrzeć ze swoim przekazem do najmłodszych turystów, którzy planują wybrać się pierwszy raz do jednego z tych dwóch miast. Kluczową informacją dla nich jest wiadomość, że podróż pociągiem z centrum jednego miasta do centrum drugiego trwa tylko 2 godziny i 15 minut.

Firma zajmująca się promocją Londynu, London & Partners, Paryskie Biuro do spraw Turystyki i Eurostar blisko ze sobą współpracowały, by stworzyć atrakcyjną ofertę dla odwiedzających. W kampanię włączyły się też linie lotnicze United Airlines, Marriott i Mastercard. Na jej potrzeby stworzona została nowa strona internetowa, na której znalazły się informacje o obu stolicach. Internauci mogą przeglądać propozycje z różnych kategorii, od kultury przez rozrywkę, poznać największe atrakcje, zejść z utartych ścieżek i dowiedzieć się o ofercie gastronomicznej.

Stolicę Wielkiej Brytanii odwiedziło w 2017 roku 2,62 miliona Amerykanów, co oznacza wzrost o 12,7 procent rok do roku. W Paryżu było ich ponad 2 miliony (dane na podstawie statystyk hoteli), czyli o 19 procent więcej niż rok wcześniej. Jednocześnie z badań wynika, że jedynie mniej niż 10 procent amerykańskich milenialsów odwiedziło już jedną z tych metropolii, a ponad 70 procent chciałoby zobaczyć obie w czasie jednej podróży.

- Oba miasta są ucieleśnieniem europejskiego stylu życia i mieszanką swobody wyrażania myśli i wolności – zapewnia prezes Paris Convention & Visitors Bureau Pierre Schapira. Podkreśla, że stolice znane są ze swojego bogatego dziedzictwa kulturowego i historii, ale młodym turystom mogą zaoferować o wiele więcej - dobrą kuchnię, zakupy w modnych sklepach i rozrywkę.

Przeczytaj więcej o:  londyn , paryż , promocja , turystyka

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common