Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Linie lotnicze i lotniska

Z LOT-em częściej do Ameryki

F.F. 04-12-2018, ostatnia aktualizacja 04-12-2018 10:53
źródło: materiały prasowe

Od czerwca przyszłego roku LOT zwiększy częstotliwość lotów do Kanady i Stanów Zjednoczonych. Wykorzysta do tego nowe dreamlinery

Wzrośnie liczba rejsów z Warszawy do Toronto z 9 do 12 w tygodniu, do Los Angeles z sześciu do siedmiu w tygodniu, a do Newark z czterech do pięciu w tygodniu (oprócz tego utrzymane będą rejsy z Rzeszowa do Newark raz w tygodniu).

Jak podje w komunikacie LOT, zwiększenie częstotliwości będzie możliwe dzięki zaplanowanemu na przyszły rok zwiększeniu floty samolotów dalekodystansowych  zamówionych u Boeinga a konkretnie dreamlinerów. Teraz LOT ma ich 11, ale do końca przyszłego roku ma odebrać z fabryki jeszcze cztery takie maszyny. To zwiększy jego możliwości o 40 procent.

Dostawy trzech pierwszych samolotów zaplanowane są do końca maja. Będą one latały z pasażerami przede wszystkim na trasach z Warszawy: do Seulu, Tokio-Narity, Pekinu i Chicago (na tej ostatniej trasie także z Krakowa). Rozpoczęcie przez nie operacji umożliwi skierowanie innych maszyn tego typu do Toronto, Los Angeles i Newark.

Przeczytaj więcej o:  Los Angeles , lot , newark , Nowy Jiork , toronto

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common