Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Linie lotnicze i lotniska

Sześć lat Emirates w Polsce

nek 11-02-2019, ostatnia aktualizacja 11-02-2019 11:12
źródło: materiały prasowe

W lutym mija sześć lat od uruchomienia przez linie lotnicze Emirates połączenia z Dubaju do Warszawy. Od inauguracyjnego rejsu w 2013 roku przewoźnik obsłużył na tej trasie ponad 1,1 miliona pasażerów, realizując 2,1 tysiąca lotów w obie strony

Codzienne połączenia Dubaj - Warszawa obsługuje szerokokadłubowy boeing 777-300ER, który może zabrać na pokład do 428 pasażerów (zastąpił airbusa A330).

Samolot startuje z Dubaju o godzinie 8.05 i ląduje w Warszawie o 11.20 czasu lokalnego. Z powrotem wylatuje o 13.25, by wylądować w Dubaju o 22.05 (według zimowego rozkładu lotów).

Przewoźnik udostępnia na tej trasie 40 polskich albumów muzycznych i filmów, takich jak „Podatek od miłości" czy „Pewnego razu w listopadzie", a także menu z polskimi akcentami. Pasażerom wszystkich klas przysługuje też bezpłatny pakiet 20 MB danych pokładowego wi-fi.

Jak podaje biuro prasowe przewoźnika, Grupa Emirates zatrudnia ponad 780 Polaków, w tym ponad 640 członków personelu pokładowego i dziewięciu pilotów.

Przeczytaj więcej o:  dubaj , emirates

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common