Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Biura Podróży

Thomas Cook: Ten rok bez Travel Connexion

marg 15-03-2019, ostatnia aktualizacja 15-03-2019 06:34
źródło: www.thomascook.de

Travel Connexion to targi turystyczne, które niemiecki Thomas Cook organizował rokrocznie we Frankfurcie dla swoich partnerów. W tym roku wydarzenia nie będzie, być może pojawi się w innej formule za rok

Targi Travel Connexion to miejsce spotkań hotelarzy z krajów obsługiwanych przez Thomasa Cooka i agentów touroperatora. Uchodzą za jedno z największych wydarzeń tego typu w Niemczech. W 2018 roku wzięło w nich udział 400 zagranicznych wystawców i 2,4 tysiąca odwiedzających.

Thomas Cook uważa ostatnią edycję za bardzo udaną, ale w tym roku nie zamierza organizować imprezy. Touroperator wyjaśnia niemieckiemu magazynowi branżowemu „Fvw", że musi jeszcze raz przeanalizować koncepcję targów. Kolejną ich odsłonę lub wydarzenie o podobnym charakterze planuje na 2020 rok. Jak konkretnie miałyby przebiegać, na razie nie wiadomo.

Na 2020 rok Thomas Cook zaplanował również wyjazd na Kubę dla 250 agentów pod hasłem Travel Games, a także inne podróże studyjne, wieczory informacyjne i webinary.

Przeczytaj więcej o:  Thomas Cook , Travel Connexion

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common