Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Linie lotnicze i lotniska

Ryanair łączy loty

nek 11-04-2019, ostatnia aktualizacja 11-04-2019 15:35
źródło: materiały prasowe

Irlandzka tania linia lotnicza wprowadza od dzisiaj na 27 trasach, w tym czterech z Polski, loty łączone przez port lotniczy Bruksela-Charleroi

Przez Brukselę-Charleroi można dolecieć z Modlina na Ibizę, do Comiso i Girony, z Krakowa do Faro, z Malagi do Pizy i Salonik, z Alicante do Rzymu-Ciampino i na Maltę, z Aten do Faro, na Ibizę, do Marsylii, Turynu i Walencji, z Bergamo-Orio al Serio koło Mediolanu do Girony i Reus, z Bolonii do Faro, z Bari do Faro i Porto, z Budapesztu do Faro i Girony, z Cagliari do Lizbony, z Girony do Neapolu i Lamezii, z Lizbony do Pragi, z Pragi do Lamezii i na Teneryfę oraz z Reus do Salonik.

Pasażerowie lotów łączonych dostaną jedno potwierdzenie rezerwacji na oba odcinki lotu i nie będą musieli opuszczać strefy tranzytowej na lotnisku w Brukseli ani odbierać i ponownie nadawać bagażu.

- Z okazji uruchomienia lotów łączonych wprowadzamy do sprzedaży bilety na podróż od maja do lipca w promocyjnej cenie od 85 złotych. Można je kupić na stronie www.ryanair.com do 13 kwietnia do północy - mówi dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach Olga Pawlonka, cytowana w komunikacie przewoźnika.

Przeczytaj więcej o:  loty łączone , ryanair

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common