Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Linie lotnicze i lotniska

Coral Travel podnosi wyniki Zielonej Góry

F.F. 11-07-2019, ostatnia aktualizacja 11-07-2019 12:02
źródło: materiały prasowe

Lotnisko Zielona Góra Babimost w czerwcu obsłużyło 3340 pasażerów. To najlepszy wynik tego portu od czterech lat i drugi najwyższy w jego historii

Czerwcowy wynik oznacza wzrost o 43 procent w porównaniu z czerwcem zeszłego roku. Od początku roku lotnisko obsłużyło 11097 pasażerów.

Duży wzrost był możliwy dzięki temu, że w czerwcu LOT podwoi liczbę rejsów na trasie Zielona Góra – Warszawa. Z Babimostu do stolicy można polecieć teraz rano i wieczorem w każdy poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek. W środę i niedzielę odbywa się jeden rejs dziennie.

W czerwcu biuro podróży Coral Travel uruchomiło czarterowe loty do Antalyi w Turcji. Na tej trasie lata na jego zlecenie Onur Air. Rejsy będą realizowane do 16 września airbusami A320. Są to największe samoloty regularnie (w każdy poniedziałek) operujące z portu lotniczego Babimost.

Przeczytaj więcej o:  Coral Travel , Zielona Góra

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common