Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Biura Podróży

Itaka ma swoją firmę na Zakintos

F.F. 22-08-2019, ostatnia aktualizacja 22-08-2019 14:27
Od lewej: Piotr Henicz, Filippos Vasilakis, Mariusz Jańczuk, Leszek Szagdaj, Michał Wróbel
Od lewej: Piotr Henicz, Filippos Vasilakis, Mariusz Jańczuk, Leszek Szagdaj, Michał Wróbel
źródło: materiały prasowe

Zebu Travel Services - to nazwa pierwszego biura turystyki przyjazdowej (incoming) Itaki, powołanego w Grecji.

Umowę notarialną podpisali 13 sierpnia na wyspie Zakintos wszyscy członkowie zarządu biura podróży: Mariusz Jańczuk, Leszek Szagdaj, Piotr Henicz i Michał Wróbel. Na czele firmy stanął Filippos Vasilakis, długoletni partner biznesowy Itaki w Grecji.

Głównym zadaniem nowej firmy jest zapewnienie usług klientom Itaki i należącego do niej czeskiego biura Cedok na Zakintos. W przyszłości Zebu Travel Services zajmie się także planowaniem i realizacją nowych inwestycji na wyspie - zapowiada touroperator. "W czasach dużej konkurencji w branży turystycznej Itaka chce przyciągnąć klientów nie tylko dobrą ceną, ale też profesjonalną obsługą w miejscu, w których spędzają wakacje" - deklaruje Itaka w komunikacie.

Grecja jest jednym z kluczowych kierunków Itaki, z rosnącą co roku liczbą klientów, a Zakintos wyspą na której ruch turystów wysyłanych przez biuro podróży rośnie szczególnie dynamicznie.

Zebu Travel Services to pierwsze biuro incomingowe Itaki w Grecji. Spółka ma jednak już trzy podobne biura - działające w Hiszpanii i Turcji.

Przeczytaj więcej o:  Itaka , Zakintos

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common