Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Promocja turystyczna

Promocja turystyczna

Park tropikalny pod Warszawą szuka pracowników

alpo 25-06-2019, ostatnia aktualizacja 25-06-2019 13:22
www.parkofpoland.com
www.parkofpoland.com
źródło: ROL

Położony niedaleko Warszawy kompleks Park of Poland otworzy strefę basenową pod koniec 2019 roku. Poszukuje kilkaset osób do pracy „pod palmami”

Suntago Wodny Świat będzie największym zadaszonym parkiem wodnym nie tylko w Polsce, ale też w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to pierwszy etap budowy szerszego kompleksu Park of Poland, który obejmie strefę basenową i spa, a także restauracje, hotel i osiedle domków Suntago Village. Obiekt jest zlokalizowany we wsi Wręcza w gminie Mszczonów, na trasie między Warszawą a Łodzią.

Pierwsza łopata została wbita dwa lata temu, a otwarcie parku wodnego zapowiedziano na koniec 2019 roku. Park of Poland rozpoczął właśnie proces rekrutacji, w ramach której zamierza zatrudnić kilkaset osób, w tym 100 pracowników obsługi klienta, ponad 80 pracowników strefy SPA, Beauty & Relax, ponad 50 kucharzy i 20 ratowników.

Kto może ubiegać się o pracę? Każdy, nawet bez dużego doświadczenia zawodowego. Jak przekonuje firma w ogłoszeniu opublikowanym na stronie internetowej, „nie ma takiego CV, które nie zostałoby rozpatrzone, ponieważ w Suntago Wodny Świat potrzebni będą pracownicy o różnorodnych kwalifikacjach". Bez przeszkód aplikować mogą również kandydaci spoza Wręczy i Mszczonowa, ponieważ pracodawca obiecuje pomoc w organizacji transportu do parku.

Park of Poland kusi stabilnym zatrudnieniem z umową o pracę, atrakcyjnym wynagrodzeniem, a także szkoleniami podnoszącymi kwalifikacje i możliwością awansowania. Dodatkowym atutem jest pakiet benefitów, w tym możliwość korzystania z oferty parku wodnego na preferencyjnych warunkach. Pracownicy będą mieli zagwarantowane również ubezpieczenie medyczne, możliwość uczestniczenia w różnych wydarzeniach sportowych i kulturalnych, rabaty na posiłki w restauracjach na terenie kompleksu oraz bezpłatny parking na auta i rowery.

Samo miejsce pracy w tropikalnej atmosferze pod palmami może być dla wielu kuszące. Na ogromną strefę wodną będą składać się między innymi 32 zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 3 km (w tym najdłuższa w Europie zjeżdżalnia 320-metrowa) i baseny o powierzchni 3500 mkw, które obsługiwać będzie 30 pracowników i monitorować 20 ratowników. W strefie relaksu i saun potrzeba 30 pracowników, w tym saunamistrzów, terapeutów, masażystów i kosmetyczek. Praca znajdzie się również dla kasjerów, sprzątaczy i na różnych stanowiskach w gastronomii.

To dopiero pierwszy etap rekrutacji do Suntago Wodny Świat. Firma zapowiedziała otwarcie kolejnych naborów w najbliższych dniach i tygodniach.

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common