Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Promocja turystyczna

Promocja turystyczna

Zadar wystrzelił w Kayaku

F.F. 02-07-2019, ostatnia aktualizacja 02-07-2019 19:57
źródło: Kayak.pl

Zadar - to chorwackie miasto jest aż o 540 procent częściej wyszukiwane w wyszukiwarce Kayak niż rok temu. To rekordowy wzrost. W pierwszej dziesiątce aż trzy miasta włoskie

Jak przypuszcza portal, wpływ na to miało otwarcie wiosną przez Ryanaira połączenia z tym miastem z Poznania i Krakowa. Na drugim miejscu pod względem dynamiki w Kayaku pojawiło się włoskie Rimini z 428 procentami. Trzecie miejsce przypadło miejscowości Bari, też we Włoszech. Dynamika jego wyszukiwania wzrosła rok do roku o 331 procent. Dalej w tym rankingu znalazły się: Port Louis na Mauritiusie (+269 procent) i Marsylia (268 procent).

Polacy chętniej wybierają też tradycyjne kierunki wakacyjne – Francję, wyspy Hiszpanii i Grecję.

Nadmorskie miejscowości, w wypadku których odnotowano największy wzrost zainteresowania w lato 2019 roku

Lista kierunków z największym wzrostem popularności powstała na podstawie wyszukiwań lotów na Kayak.pl między 26 a 26 maja 2019 roku i 26 a 26 maja 2018 roku dla podróży między 1 czerwca a 1 wrzenia 2019 roku w porównaniu z podróżami między 1 czerwca a 1 września 2018 roku.

Przeczytaj więcej o:  Kayak

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common