Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Promocja turystyczna

Promocja turystyczna

Amerykańscy agenci turystyczni przyjadą do Poznania

nek 05-07-2019, ostatnia aktualizacja 05-07-2019 14:08
źródło: PLOT

W listopadzie w Poznaniu stu amerykańskich agentów turystycznych specjalizujących się w sprzedaży wycieczek do Europy spotka się z przedstawicielami branży turystycznej Starego Kontynentu na pierwszym Europejskim Forum Agentów Turystycznych

Forum Agentów Turystycznych (Travel Agent Forum) to największe tego rodzaju wydarzenie w Stanach Zjednoczonych, organizowane dwa razy w roku przez firmę Travel Show Marketing Group. Uczestniczy w nim zazwyczaj około tysiąca amerykańskich agentów i drugie tyle dostawców usług i reprezentantów organizacji turystycznych. Podczas ostatniego forum (w marcu w Las Vegas) polską ofertę prezentowały na wspólnym stoisku Polska Organizacja Turystyczna i Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna.

Ta ostatnia informuje w komunikacie, że kolejne forum, a zarazem pierwsze w Europie, odbędzie się od 10 do 14 listopada właśnie w Poznaniu. - To wielki sukces naszego miasta, ale i efekt konsekwentnych działań na amerykańskim rynku. Amerykanie to obecnie czwarta zagraniczna nacja najliczniej odwiedzająca nasze miasto - mówi prezes Poznańskiej LOT Jan Mazurczak, cytowany w komunikacie.

Czytaj też: "Belgijscy agenci i touroperatorzy odkrywają Polskę".

- Bardzo się cieszę, że udało się sprowadzić do Polski tak ważne wydarzenie - dodaje prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, która objęła patronat nad forum, Robert Andrzejczyk. - Stany Zjednoczone to nasz najważniejszy rynek pozaeuropejski. Po Polski przyjeżdża z tego kraju około pół miliona turystów rocznie. Dzięki kolejnym połączeniom lotniczym otwieranym przez LOT może być ich jeszcze więcej - mówi prezes.

Jak zapowiada, POT zorganizuje dla agentów podróże studyjne po Polsce. Goście wezmą również udział w imieninach ulicy Święty Marcin, obchodzonych w Poznaniu 11 listopada.

- Dla naszych europejskich partnerów forum będzie świetną okazją do nawiązania kontaktów z najlepszymi, aktywnie działającymi od wielu lat na rynku europejskim agentami amerykańskich biur podróży - zachęca przewodniczący Europejsko-Amerykańskiego Stowarzyszenia Turystycznego (European American Tourism Association - współorganizator forum) Greg Sarwa.

Więcej informacji na stronie www.etaf19.com.

Zobacz też: "Wrocław ugości brytyjskie biura podróży".

Przeczytaj więcej o:  ETAF , PLOT , POT , Poznań

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common