Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Promocja turystyczna

Promocja turystyczna

Ruszają Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

nek 10-07-2019, ostatnia aktualizacja 10-07-2019 11:24
źródło: Materiały promocyjne

16 finalistów Turystycznych Mistrzostw Blogerów wybranych przez Polską Organizację Turystyczną ruszyło 8 lipca w Polskę, by opisywać, fotografować i filmować najpiękniejsze jej zakątki. Kto zrobił to najlepiej, POT ogłosi pod koniec września

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów to jedyna akcja w Polsce promująca turystykę krajową, która łączy w sobie nowoczesne formy przekazu i element grywalizacji - pisze POT w komunikacie.

Spośród 59 blogerów, którzy zgłosili się do konkursu, kapituła wybrała 16 finalistów reprezentujących poszczególne województwa. Każdy musi przygotować minimum trzy wpisy na blog, nakręcić dwa materiały wideo i zamieścić po dziewięć postów na Facebooku i Instagramie, ukazujących atrakcyjne, ale wciąż nieodkryte miejsca w jego regionie.

Czytaj też: "Na wsi najlepiej - rusza druga odsłona konkursu".

- Przed nami 42 dni pasjonującej rywalizacji między blogerami - mówi prezes POT Robert Andrzejczyk, cytowany w komunikacie. - Jak pokazała zeszłoroczna edycja konkursu, polscy influnecerzy potrafią w ciekawy sposób pisać o swojej ojczyźnie. Chciałbym, żeby zarówno tegoroczne, jak i zeszłoroczne wpisy zainspirowały Polaków do podróży w mniej znane zakątki kraju - dodaje prezes.

Pierwsze wpisy muszą ukazać się do 29 lipca. Tego dnia rozpocznie się także głosowanie internautów, które potrwa do 26 sierpnia. Będzie można oddać jeden głos dziennie.

Zobacz także: "Gołdap - Mazurski Zdrój EDEN-em 2019 roku".

Zwycięzcy wybrani zostaną na podstawie wyników głosowania internautów, zasięgów internetowych i opinii kapituły. Ich nazwiska POT ogłosi pod koniec września podczas gali z okazji Światowego Dnia Turystyki.

Nagrodą główną jest 14,5 tysiąca złotych i możliwość współpracy przy innych projektach POT-u. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca dostaną odpowiednio 10,5 i 9 tysięcy złotych.

Lista finalistów:

Dolnośląskie - Krystian Łysyganicz, wolnymkrokiem.pl

Kujawsko-Pomorskie - Anna Żuchlińska, Adrian Czaszyński, wszedobylscy.com

Lubelskie - Mikołaj Cichomski, zyciewpodrozy.pl

Lubuskie - Magda Zbieraj, zbierajsie.pl

Łódzkie - Przemysław Czatrowski, geekipodrozniki.pl

Małopolskie - Katarzyna Łaskawiec, polskapogodzinach.pl

Mazowieckie - Partycja Jaskot, travelover.pl

Opolskie - Paweł Szpala, czlowiekprzygoda.pl

Podkarpackie - Katarzyna Kosowska, roadtripbus.pl

Podlaskie - Filip Turowski, glodnyswiata.pl

Pomorskie - Anita Demianowicz, banita.travel.pl

Śląskie - Patrycja Pająk, powroty.do

Świętokrzyskie - Anita i Paweł Skowera, 101countriesbefore50.com

Warmińsko-Mazurskie - Zofia Jurczak, podrozepokulturze.pl

Wielkopolskie - Agnieszka Ptaszyńska, zaleznawpodrozy.pl

Zachodniopomorskie - Sandra i Rafał Rostkowscy - swiatwedlugrostkow.pl

Więcej informacji na stronie: mistrzostwablogerow.polska.travel

Przeczytaj więcej o:  konkurs , POT

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common