Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Baza branży

Baza branży

Legioniści przeciwko „Kibicom"

- Nikt z kibiców Legii nie ma nic wspólnego ze „sztuką" „Kibice". Całkowicie odcinamy się od tego przedsięwzięcia – napisały grupy kibicowskie Legii Warszawa w specjalnym oświadczeniu.

Pseudokibice zaatakowali autobus Olimpii Elbląg

W miejscowości Szpęgawsk pod Starogardem Gdańskim duża grupa osób w koszulkach Lechii Gdańsk zaatakowała autobus z kibicami Olimpii Elbląg.

Będzie wielka zbiórka na Legię?

Znani dziennikarze, politycy, ale i zwykli kibice zapowiadają zbiórkę jeśli UEFA nałoży karę na Legię za słynną oprawę przy okazji rewanżu eliminacji do Ligi Mistrzów z Astaną.

Wypadek na Mazowszu. Dziewięć osób rannych

Cztery samochody zderzyły się na drodze krajowej nr 50 w Pogorzałkach na Mazowszu. Dziewięć osób zostało rannych, w tym dwoje dzieci.

Nowy minister od turystyki przychodzi z NIK

Dariusz Rogowski, dyrektor departamentu kontroli w Ministerstwie Sportu i Turystyki, obejmie w poniedziałek stanowisko podsekretarza stanu w tym resorcie. Jego poprzednika, Dawida Laska, premier odwołała miesiąc temu

Wiceminister Dawid Lasek odwołany z Ministerstwa Sportu i Turystyki

Premier Beata Szydło odwołała dzisiaj ze stanowiska podsekretarza stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Dawida Laska. Lasek był odpowiedzialny w resorcie za turystykę

Wypadek Golloba podczas treningu

Tomasz Gollob uległ bardzo poważnemu wypadkowi na torze motocrossowym w Chełmnie.

Skoczek wygrał zakład z burmistrzem Wisły

Złoty medalista drużynowy z Lahti wybierze gwiazdę muzyki, która wystąpi w maju na „Dniu z Piotrem Żyłą".

common