Awanse w Wakacje.pl – Ozga i Walczak w zarządzie

Damian Ozga. Fot. materiały prasowe

Nowo utworzoną funkcję wiceprezesa Wakacje.pl objął Damian Ozga, a na stanowisko członka zarządu powołana została Katarzyna Walczak.

Od 1 grudnia do zarządu spółki prowadzącej największą sieć agencyjną w kraju, Wakacje.pl, dołączyli Damian Ozga, dotąd dyrektor produktu i sprzedaży i Katarzyna Walczak, wcześniej dyrektor marketingu. W zarządzie oboje będą się zajmować tymi samymi obszarami, za które byli odpowiedzialni w randze dyrektorów. Oboje też wchodzą w skład Zespołu Zarządzającego Wakacje.pl – informuje biuro prasowe Wakacje.pl.

Damian Ozga dołączył do Wakacje.pl w 2018 roku po tym, jak spółka odkupiła od niego sieć franczyzowych salonów My Travel, którą Ozga stworzył.

– Damian Ozga zarządza kluczowymi obszarami naszego biznesu, jakimi są relacje z partnerami biznesowymi, a także dynamicznie rozwijającą się siecią prawie 400 salonów stacjonarnych skupionych pod trzema markami – Wakacje.pl, My Travel i Wakacyjny Świat – mówi prezes Wakacje.pl Dariusz Górzny, cytowany w komunikacie. – Tym stanowiskiem chcę podkreślić wagę tych strategicznych obszarów w naszej spółce. Przez 1,5 roku współpracy Damian skutecznie zarządzał powierzoną mu częścią naszego biznesu, udowadniając wysokie kompetencje i wnosząc doświadczenie zdobyte przez wiele lat w turystyce zorganizowanej, w tym jako twórca i prezes My Travel.

Katarzyna Walczak ze spółką związana jest od 2011 roku, odpowiadała w tym czasie za działania wizerunkowe i spójną komunikację marki.

Katarzyna Walczak. Fot. materiały prasowe

– Niezwykle cenię Katarzynę za innowacyjne podejście do działań marketingowych, dynamizm i kompetencje menedżerskie. Katarzyna ma ogromny wkład w zbudowanie siły i rozpoznawalności marki Wakacje.pl, która istotnie przesunęła się w świadomości konsumenckiej na pozycję lidera. Osobiście uważam, że jest jednym z najlepszych ekspertów w obszarze zakupu mediów w naszym kraju i jestem niezwykle dumny, że jest z nami na pokładzie – mówi Górzny.

Zarząd Wakacje.pl S.A. tworzą obecnie prezes Dariusz Górzny, wiceprezes Damian Ozga i dwóch członków – Przemysław Pietrzykowski i Katarzyna Walczak.
Za strategiczne decyzje w spółce odpowiada Zespół Zarządzający, kierowany przez Górznego, a w którego skład wchodzą dyrektorzy kluczowych obszarów i członkowie zarządu Wakacje.pl.

Mogą Ci się również spodobać

Szef LOT: Ten strajk to rokosz polityczny

Po drugiej stronie mamy do czynienia z mobbingiem pracowników LOT-u i zmuszaniem ich, aby ...

Skarpa z Krakowa „ładnie się zamknęła”

Krakowskie biuro podróży Skarpa Travel wystąpiło do marszałka województwa małopolskiego o wykreślenie z ewidencji ...

Ahmed Yousef poprowadzi promocję Egiptu

Rania el-Maszat, minister Turystyki Egiptu, mianowała Ahmeda Yousefa szefem krajowej organizacji turystycznej Ahmed Yousef ...

P.o. prezesa Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin Leszek Chorzewski

Prezes lotniska w Modlinie: Rozwijanie lotnisk regionalnych to konieczność

Mimo problemów związanych z awariami boeingów czy upadłością Neckermanna polskie lotniska odnotowują wzrosty. Nadchodzący ...

Wypadek autokaru z dziećmi na Śląsku

Rozpędzona ciężarówka uderzyła w autobus wiozący m.in. dzieci i młodzież na wycieczkę do Zakopanego. ...

W 7islands reorganizacja po odejściu Piwko

Artur Gryglak został kierownikiem działu operacji w biurze podróży 7islands. Zastąpił tym samym Aleksandrę ...