Awanse w Wakacje.pl – Ozga i Walczak w zarządzie

Damian Ozga. Fot. materiały prasowe

Nowo utworzoną funkcję wiceprezesa Wakacje.pl objął Damian Ozga, a na stanowisko członka zarządu powołana została Katarzyna Walczak.

Od 1 grudnia do zarządu spółki prowadzącej największą sieć agencyjną w kraju, Wakacje.pl, dołączyli Damian Ozga, dotąd dyrektor produktu i sprzedaży i Katarzyna Walczak, wcześniej dyrektor marketingu. W zarządzie oboje będą się zajmować tymi samymi obszarami, za które byli odpowiedzialni w randze dyrektorów. Oboje też wchodzą w skład Zespołu Zarządzającego Wakacje.pl – informuje biuro prasowe Wakacje.pl.

Damian Ozga dołączył do Wakacje.pl w 2018 roku po tym, jak spółka odkupiła od niego sieć franczyzowych salonów My Travel, którą Ozga stworzył.

– Damian Ozga zarządza kluczowymi obszarami naszego biznesu, jakimi są relacje z partnerami biznesowymi, a także dynamicznie rozwijającą się siecią prawie 400 salonów stacjonarnych skupionych pod trzema markami – Wakacje.pl, My Travel i Wakacyjny Świat – mówi prezes Wakacje.pl Dariusz Górzny, cytowany w komunikacie. – Tym stanowiskiem chcę podkreślić wagę tych strategicznych obszarów w naszej spółce. Przez 1,5 roku współpracy Damian skutecznie zarządzał powierzoną mu częścią naszego biznesu, udowadniając wysokie kompetencje i wnosząc doświadczenie zdobyte przez wiele lat w turystyce zorganizowanej, w tym jako twórca i prezes My Travel.

Katarzyna Walczak ze spółką związana jest od 2011 roku, odpowiadała w tym czasie za działania wizerunkowe i spójną komunikację marki.

Katarzyna Walczak. Fot. materiały prasowe

– Niezwykle cenię Katarzynę za innowacyjne podejście do działań marketingowych, dynamizm i kompetencje menedżerskie. Katarzyna ma ogromny wkład w zbudowanie siły i rozpoznawalności marki Wakacje.pl, która istotnie przesunęła się w świadomości konsumenckiej na pozycję lidera. Osobiście uważam, że jest jednym z najlepszych ekspertów w obszarze zakupu mediów w naszym kraju i jestem niezwykle dumny, że jest z nami na pokładzie – mówi Górzny.

Zarząd Wakacje.pl S.A. tworzą obecnie prezes Dariusz Górzny, wiceprezes Damian Ozga i dwóch członków – Przemysław Pietrzykowski i Katarzyna Walczak.
Za strategiczne decyzje w spółce odpowiada Zespół Zarządzający, kierowany przez Górznego, a w którego skład wchodzą dyrektorzy kluczowych obszarów i członkowie zarządu Wakacje.pl.

Mogą Ci się również spodobać

Ponad 2 miliony turystów w Toruniu

W ubiegłym roku Toruń odwiedziły ponad 2 miliony gości – podaje toruński Ośrodek Informacji ...

Z Krakowa do Nowego Jorku z przesiadką w Budapeszcie

W maju z usług krakowskiego lotniska skorzystało 611,5 tysiąca pasażerów, o 83 tysiące więcej ...

Pakiety turystyczne pewniejsze od samego noclegu

Podróżny, który decyduje się na zakup pakietu turystycznego, spędza w hotelu dwa razy więcej ...

Sportowiec na czele departamentu turystyki Ministerstwa Rozwoju

Rafał Szlachta z Krakowa został dyrektorem departamentu turystyki w Ministerstwie Rozwoju. Stanowisko to pozostawało ...

O moja Grecjo!

„Oh My Greece” to hasło przewodnie nowej kampanii promującej Grecję za granicą. Akcję prowadzi ...

EasyJet uziemia całą flotę

EasyJet uziemił flotę i odeśle z pracy na dwa miesiące personel pokładowy, a Flydubai ...