Rainbow uzupełnił ofertę zimową

materiały prasowe

Stany Zjednoczone Ameryki, kraje Ameryki Południowej, południowa Afryka – Rainbow wprowadził do sprzedaży drugą część wyjazdów jakie oferuje klientom na zimę

W pierwszej części oferty, która została udostępniona do sprzedaży na początku marca znalazły („Rainbow: Na zimę proponujemy lekką egzotykę”) się miejsca, do których biuro podróży zabiera turystów dreamlinerem i innymi samolotami czarterowanymi. Teraz Klienci mogą również rezerwować wyjazdy do krajów egzotycznych z dojazdem regularnymi liniami lotniczymi. Są wśród nich między innymi Stany Zjednoczone Ameryki, także w połączeniu z Kanadą i Hawajami, kraje Ameryki Południowej, w tym Argentyna, Peru, Boliwia, Chile, Wenezuela i Ekwador, południowa Afrykę z RPA i Namibią oraz Przylądkiem Dobrej Nadziei, Madagaskar oraz Etiopia.

Rainbow zachęca również do odwiedzenia niezwykle barwnych i pełnych kontrastów Indii, Filipin, Malezji, Chin, fascynującej Japonii i Australii, Nowej Zelandii i wciąż mało znanymi Wyspami Fidżi. Tym, którzy lubią wypoczynek w cieniu palm touroperator proponuje rajskie Malediwy i tajską wyspę Phuket. „Fani egzotycznych rejsów również się nie zawiodą – zapewnia rzecznik firmy Radomir Świderski. Mogą liczyć na znakomitą przygodę podczas rejsów u wybrzeży Emiratów Arabskich, Malediwów i po Karaibach”.

Cała oferta egzotyczna znajdzie się w dwóch katalogach. Pierwszy obejmuje: Azję, Australię, Afrykę, Mauritius i Madagaskar. A drugi: rejsy, Bliski Wschód, Amerykę Północną, Amerykę Środkową z Karaibami i Amerykę Południową.

W przedsprzedaży obowiązującej do 26 kwietnia na wszystkich klientów rezerwujących dowolną ofertę egzotyczną czekają rabaty do 40 procent, dodatkowa zniżka do 700 zł od osoby oraz szereg gwarancji i korzyści gratis lub ze zniżką – zapewnia Świderski.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Śnieg i mróz powodują problemy w Grecji

Atak zimy spowodował problemy komunikacyjne w całej Grecji. Na wyspach w północnej części Morza ...

Od maja podatek na Balearach dwa razy wyższy

Od maja do października osoby wypoczywające na Balearach muszą zapłacić dwa razy wyższy podatek ...

MSZ: Zastanów się zanim ruszysz do Azji

Ministerstwo Spraw Zagranicznych odradza podróże, które nie są konieczne do prowincji Hubei. Jak wyjaśnia ...

Kosztowne pomyłki w wynajmie samochodu których warto uniknąć

Wiele jest takich sytuacji w naszym życiu, które powodują, że nagle potrzebujemy samochodu. To ...

Turyści szturmują Wielką Brytanię

Na Wyspy w te wakacje napłynęła rekordowa liczba turystów. Sami Brytyjczycy z kolei mniej ...

Traveldata: Grecja, Turcja i Egipt wśród najbardziej drożejących

W liczbie najniższych cen wycieczek w ostatnim tygodniu przodowała Itaka, przed Rainbowem i TUI ...