Rainbow uzupełnił ofertę zimową

materiały prasowe

Stany Zjednoczone Ameryki, kraje Ameryki Południowej, południowa Afryka – Rainbow wprowadził do sprzedaży drugą część wyjazdów jakie oferuje klientom na zimę

W pierwszej części oferty, która została udostępniona do sprzedaży na początku marca znalazły („Rainbow: Na zimę proponujemy lekką egzotykę”) się miejsca, do których biuro podróży zabiera turystów dreamlinerem i innymi samolotami czarterowanymi. Teraz Klienci mogą również rezerwować wyjazdy do krajów egzotycznych z dojazdem regularnymi liniami lotniczymi. Są wśród nich między innymi Stany Zjednoczone Ameryki, także w połączeniu z Kanadą i Hawajami, kraje Ameryki Południowej, w tym Argentyna, Peru, Boliwia, Chile, Wenezuela i Ekwador, południowa Afrykę z RPA i Namibią oraz Przylądkiem Dobrej Nadziei, Madagaskar oraz Etiopia.

Rainbow zachęca również do odwiedzenia niezwykle barwnych i pełnych kontrastów Indii, Filipin, Malezji, Chin, fascynującej Japonii i Australii, Nowej Zelandii i wciąż mało znanymi Wyspami Fidżi. Tym, którzy lubią wypoczynek w cieniu palm touroperator proponuje rajskie Malediwy i tajską wyspę Phuket. „Fani egzotycznych rejsów również się nie zawiodą – zapewnia rzecznik firmy Radomir Świderski. Mogą liczyć na znakomitą przygodę podczas rejsów u wybrzeży Emiratów Arabskich, Malediwów i po Karaibach”.

Cała oferta egzotyczna znajdzie się w dwóch katalogach. Pierwszy obejmuje: Azję, Australię, Afrykę, Mauritius i Madagaskar. A drugi: rejsy, Bliski Wschód, Amerykę Północną, Amerykę Środkową z Karaibami i Amerykę Południową.

W przedsprzedaży obowiązującej do 26 kwietnia na wszystkich klientów rezerwujących dowolną ofertę egzotyczną czekają rabaty do 40 procent, dodatkowa zniżka do 700 zł od osoby oraz szereg gwarancji i korzyści gratis lub ze zniżką – zapewnia Świderski.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Paryż walczy z Airbnb

Paryż wprowadza nowe zasady dla wynajmujących mieszkania przez portale typu Airbnb. Od października będą ...

Rekordowy rok dla Słowenii

4,17 miliona przyjazdów turystów zanotowała Słowenia w 2016 roku – informuje tamtejszy Urząd Statystyczny. ...

W przyszłym tygodniu rząd powie, gdzie zbuduje Centralny Port Lotniczy

W przyszłym tygodniu Rada Ministrów prawdopodobnie podejmie decyzję dotyczącą lokalizacji Centralnego Portu Komunikacyjnego – ...

Transavia połączy Kraków z Eindhoven

Holenderskie tanie linie lotnicze Transavia otworzą w następnym sezonie zimowym nowe połączenie pomiędzy Krakowem ...

Śnieżyca unieruchomiła lotnisko w Genewie

Z powodu gwałtownych opadów śniegu lotnisko w Genewie jest zamknięte Kierownictwo portu informuje na ...

Rekord temperatury w Moskwie – na plus

W nocy z wtorku na środę temperatura w Moskwie osiągnęła rekordowy poziom 4,3 stopnia ...