Rainbow uzupełnił ofertę zimową

materiały prasowe

Stany Zjednoczone Ameryki, kraje Ameryki Południowej, południowa Afryka – Rainbow wprowadził do sprzedaży drugą część wyjazdów jakie oferuje klientom na zimę

W pierwszej części oferty, która została udostępniona do sprzedaży na początku marca znalazły („Rainbow: Na zimę proponujemy lekką egzotykę”) się miejsca, do których biuro podróży zabiera turystów dreamlinerem i innymi samolotami czarterowanymi. Teraz Klienci mogą również rezerwować wyjazdy do krajów egzotycznych z dojazdem regularnymi liniami lotniczymi. Są wśród nich między innymi Stany Zjednoczone Ameryki, także w połączeniu z Kanadą i Hawajami, kraje Ameryki Południowej, w tym Argentyna, Peru, Boliwia, Chile, Wenezuela i Ekwador, południowa Afrykę z RPA i Namibią oraz Przylądkiem Dobrej Nadziei, Madagaskar oraz Etiopia.

Rainbow zachęca również do odwiedzenia niezwykle barwnych i pełnych kontrastów Indii, Filipin, Malezji, Chin, fascynującej Japonii i Australii, Nowej Zelandii i wciąż mało znanymi Wyspami Fidżi. Tym, którzy lubią wypoczynek w cieniu palm touroperator proponuje rajskie Malediwy i tajską wyspę Phuket. „Fani egzotycznych rejsów również się nie zawiodą – zapewnia rzecznik firmy Radomir Świderski. Mogą liczyć na znakomitą przygodę podczas rejsów u wybrzeży Emiratów Arabskich, Malediwów i po Karaibach”.

Cała oferta egzotyczna znajdzie się w dwóch katalogach. Pierwszy obejmuje: Azję, Australię, Afrykę, Mauritius i Madagaskar. A drugi: rejsy, Bliski Wschód, Amerykę Północną, Amerykę Środkową z Karaibami i Amerykę Południową.

W przedsprzedaży obowiązującej do 26 kwietnia na wszystkich klientów rezerwujących dowolną ofertę egzotyczną czekają rabaty do 40 procent, dodatkowa zniżka do 700 zł od osoby oraz szereg gwarancji i korzyści gratis lub ze zniżką – zapewnia Świderski.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Lefkada

Wyspy Jońskie mają plan zrównoważonego rozwoju

Wyspy Jońskie to kolejny grecki region objęty pilotażowym programem zrównoważonego rozwoju. Wcześniej takie projekty ...

Krakowskie lotnisko z dziennym rekordem pasażerów

Prawie 615 tysięcy pasażerów skorzystało we wrześniu z lotniska Kraków Aiport. To o 13 ...

Tajlandia daje sobie 120 dni na pełne otwarcie turystyki. Na początek Phuket

Po ponad roku zamknięcia z powodu koronawirusa Tajlandia zamierza otworzyć się na turystów zagranicznych ...

Ewakuacja z Lotniska Chopina z powodu bagażu

300 osób zostało ewakuowanych z części terminala przylotów na warszawskim Lotnisku Chopina. Powodem jest ...

Lotnisko Chopina ma 12 nowych kierunków na lato

W niedzielę na warszawskim lotnisku wchodzi w życie nowy rozkład lotów. Jest w nim ...

Zmiany klimatyczne i terroryzm zagrażają turystyce

Skutki zmiany klimatu i zagrożenie zamachami to największe problemy 2020 roku, które mogą odbić ...