Adam Małysz otworzy sezon zimowy w Neckermannie

Neckermann Podróże

Ponad 1000 hoteli w kurortach narciarskich i propozycje wypoczywania na ciepłych plażach ma w zimowych katalogach biuro podróży Neckermann

Touroperator rozpoczął właśnie sprzedawanie wyjazdów na sezon zimowy 2017/2018. Tradycyjnie ma bardzo rozbudowaną ofertę dla narciarzy, na stokach we Włoszech, w Austrii, Szwajcarii, Francji, Czechach, na Słowacji i w Polsce. Jak podaje firma w komunikacie jest ponad 1000 obiektów noclegowych: apartamentów, hoteli i pensjonatów.

Przy czym biuro podróży „oznacza i wyróżnia obiekty położone przy stokach (ski in/out), a także blisko lodowca”. W ofercie ma możliwość wynajęcia kwater ze skipassem w cenie. W ponad 300 ośrodkach zapewnia bezpłatny pobyt dzieciom.

Neckermann Podróże zapowiada, że planuje rozpoczęcie sezonu zimowego huczną imprezą, na której będzie Adam Małysz. Odbędzie się ona 10 – 17 grudnia we Włoszech, w alpejskim kurorcie Maso Corto.

Małysz uczestniczył już w poprzednim takim wydarzeniu, w Kranjskiej Gorze w Słowenii. – Byłem zaskoczony, że z biurem podróży można tak miło spędzić czas – wspomina, cytowany w komunikacie Neckermanna. – Wspaniała atmosfera powodowała, że czuło się tam jak na wyjeździe rodzinnym. Czas w Słowenii był fantastyczny.

Na zimę touroperator ma też 25 kierunków „plażowych”. Obok takich znanych jak Wyspy Kanaryjskie, Kuba czy Dominikana, także Seszele, Bali, Mauritius i Małe Antyle.

–  Jakość i elastyczność – to najważniejsze cechy naszego produktu i oferty, którą przygotowaliśmy na najbliższy sezon zimowy – mówi Efe Türkel, zastępca prezesa Neckermann Podróże, cytowany w klomunikacie. – Klienci coraz częściej szukają ofert zindywidualizowanych, dlatego proponujemy im najlepsze hotele, w tym znanych marek grupy Thomas Cook, a także rozwiniętą siatkę połączeń czarterowych i liniowych pozwalającą na dowolne kompletowanie wyjazdów.

„Nowością w tym sezonie będzie możliwość łączenia wszystkich hoteli dostępnych w ofercie Neckermann Podróże (zarówno z oferty narciarskiej, wypoczynku w Polsce, jak i oferty „Słońce&Plaża”) z lotami liniowymi z dowolnych lotnisk krajowych. Na dalekich kierunkach biuro podróży oferuje codzienne wyloty z 6 lotnisk lokalnych, umożliwiając rezerwację niestandardowych długości pobytów. Będą to przeloty wieloma renomowanymi przewoźnikami liniowymi, w tym m.in. Condorem i Thomas Cook Airlines, a także Qatar Airways i Emirates” – zapewnia organizator.

Do Meksyku, na Kubę i na Bali klienci Neckermanna latać będą bezpośrednio samolotami czarterowanymi, w tym dreamlinerem LOT-u. „Biuro podróży umożliwia wypoczynek w różnych hotelach podczas jednej imprezy (np. możliwość łączenia różnych wysp na Seszelach czy Malediwach, Bangkok połączony z pobytem w kurortach Pattaya i na wyspie KohChang, Varadero na Kubie w połączeniu z Hawaną)”.

Jak zaznacza biuro podróży, większość hoteli, które ma w zimowych katalogach, to obiekty z tytułami Holiday Check 2017 (przyznawanymi za co najmniej 90 procent pozytywnych opinii) lub ze znakiem Holiday Check Sprawdzone-Polecone (co najmniej 75 procent dobrych rekomendacji). W najbliższym sezonie zaoferuje także więcej obiektów marki Sentido, które „wyróżniają się jakością serwisu, zdrową kuchnią i bogatym programem zajęć, np. degustacjami wina, ćwiczeniem jogi czy treningami sportowymi”.

Klienci, którzy zarezerwują już teraz wyjazdy zimowe, mogą liczyć na zniżki (do 35 procent) i pakiet dodatkowych korzyści, jak gwarancja najniższej ceny (zwrot różnicy, jeśli cena wybranej imprezy wzrośnie), dowolna bezkosztowa zmiana rezerwacji i jedynie 5-procentowa zaliczka.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Morze Śródziemne na ścieżce do śmierci

Morze Śródziemne jest najbardziej zagrożonym akwenem na świecie – alarmują badacze Intensywność życia w ...

Majorka karze za nielegalny wynajem

40 tysięcy euro kary dla właściciela obiektu i nawet 400 tysięcy euro dla portalu. ...

Jak teraz będziemy latać? Są już wytyczne Brukseli

Pasażerowie będą musieli nosić maski zasłaniające nos i usta oraz utrzymywać bezpieczną odległość od ...

Maria pozbawiła Portoryko prądu na miesiące

Karaibska wyspa Portoryko została zdewastowana przez huragan Maria. Powrót do normalnego życia zajmie wiele ...

Październik lepszy dla czterech gwiazdek

W październiku nocleg w hotelu kosztował średnio 251,26 złotego i był o 2,17 procent ...

Chorwacka turystyka rośnie dzięki Azjatom i Amerykanom

Prawie 20 milionów turystów odwiedziło Chorwację w tym roku. Choć najwięcej gości przybyło z ...