Adam Małysz otworzy sezon zimowy w Neckermannie

Neckermann Podróże

Ponad 1000 hoteli w kurortach narciarskich i propozycje wypoczywania na ciepłych plażach ma w zimowych katalogach biuro podróży Neckermann

Touroperator rozpoczął właśnie sprzedawanie wyjazdów na sezon zimowy 2017/2018. Tradycyjnie ma bardzo rozbudowaną ofertę dla narciarzy, na stokach we Włoszech, w Austrii, Szwajcarii, Francji, Czechach, na Słowacji i w Polsce. Jak podaje firma w komunikacie jest ponad 1000 obiektów noclegowych: apartamentów, hoteli i pensjonatów.

Przy czym biuro podróży „oznacza i wyróżnia obiekty położone przy stokach (ski in/out), a także blisko lodowca”. W ofercie ma możliwość wynajęcia kwater ze skipassem w cenie. W ponad 300 ośrodkach zapewnia bezpłatny pobyt dzieciom.

Neckermann Podróże zapowiada, że planuje rozpoczęcie sezonu zimowego huczną imprezą, na której będzie Adam Małysz. Odbędzie się ona 10 – 17 grudnia we Włoszech, w alpejskim kurorcie Maso Corto.

Małysz uczestniczył już w poprzednim takim wydarzeniu, w Kranjskiej Gorze w Słowenii. – Byłem zaskoczony, że z biurem podróży można tak miło spędzić czas – wspomina, cytowany w komunikacie Neckermanna. – Wspaniała atmosfera powodowała, że czuło się tam jak na wyjeździe rodzinnym. Czas w Słowenii był fantastyczny.

Na zimę touroperator ma też 25 kierunków „plażowych”. Obok takich znanych jak Wyspy Kanaryjskie, Kuba czy Dominikana, także Seszele, Bali, Mauritius i Małe Antyle.

–  Jakość i elastyczność – to najważniejsze cechy naszego produktu i oferty, którą przygotowaliśmy na najbliższy sezon zimowy – mówi Efe Türkel, zastępca prezesa Neckermann Podróże, cytowany w klomunikacie. – Klienci coraz częściej szukają ofert zindywidualizowanych, dlatego proponujemy im najlepsze hotele, w tym znanych marek grupy Thomas Cook, a także rozwiniętą siatkę połączeń czarterowych i liniowych pozwalającą na dowolne kompletowanie wyjazdów.

„Nowością w tym sezonie będzie możliwość łączenia wszystkich hoteli dostępnych w ofercie Neckermann Podróże (zarówno z oferty narciarskiej, wypoczynku w Polsce, jak i oferty „Słońce&Plaża”) z lotami liniowymi z dowolnych lotnisk krajowych. Na dalekich kierunkach biuro podróży oferuje codzienne wyloty z 6 lotnisk lokalnych, umożliwiając rezerwację niestandardowych długości pobytów. Będą to przeloty wieloma renomowanymi przewoźnikami liniowymi, w tym m.in. Condorem i Thomas Cook Airlines, a także Qatar Airways i Emirates” – zapewnia organizator.

Do Meksyku, na Kubę i na Bali klienci Neckermanna latać będą bezpośrednio samolotami czarterowanymi, w tym dreamlinerem LOT-u. „Biuro podróży umożliwia wypoczynek w różnych hotelach podczas jednej imprezy (np. możliwość łączenia różnych wysp na Seszelach czy Malediwach, Bangkok połączony z pobytem w kurortach Pattaya i na wyspie KohChang, Varadero na Kubie w połączeniu z Hawaną)”.

Jak zaznacza biuro podróży, większość hoteli, które ma w zimowych katalogach, to obiekty z tytułami Holiday Check 2017 (przyznawanymi za co najmniej 90 procent pozytywnych opinii) lub ze znakiem Holiday Check Sprawdzone-Polecone (co najmniej 75 procent dobrych rekomendacji). W najbliższym sezonie zaoferuje także więcej obiektów marki Sentido, które „wyróżniają się jakością serwisu, zdrową kuchnią i bogatym programem zajęć, np. degustacjami wina, ćwiczeniem jogi czy treningami sportowymi”.

Klienci, którzy zarezerwują już teraz wyjazdy zimowe, mogą liczyć na zniżki (do 35 procent) i pakiet dodatkowych korzyści, jak gwarancja najniższej ceny (zwrot różnicy, jeśli cena wybranej imprezy wzrośnie), dowolna bezkosztowa zmiana rezerwacji i jedynie 5-procentowa zaliczka.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Klientów TUI obsłuży sztuczna inteligencja

Na pytania klientów TUI o godziny wizyty rezydentów w hotelu i przejazdu na lotnisko ...

KLM: Karta pokładowa przez WhatsAppa

KLM jako pierwsza linia lotnicza integruje swój serwis z aplikacją WhatsApp KLM rozpoczęły współpracę ...

Izrael z nową kartą turystyczną i linią autobusową

Z kartą Israel Pass można podróżować środkami transportu publicznego oraz zwiedzać parki narodowe, a ...

Tajlandia: LOT przyleci do Bangkoku

Zdaniem angielskojęzycznego tajskiego dziennika „Bangkok Post” jeszcze w tym roku LOT uruchomi regularne połączenia ...

Rosyjscy hotelarze windują ceny na mistrzostwa

Nawet o 2489 procent wzrosły ceny noclegów w tych rosyjskich miastach, w których będą ...

Ruszyło połączenie z Szarm el-Szejk do Luksoru

Egyptair wznowił loty z Szarm el-Szejk do Luksoru. Wedle założeń resortu turystyki połączenie to ...