Niemieckie TUI chce więcej Polski w ofercie

Pixabay

W Niemczech rośnie popyt na wakacje w Polsce. TUI Deutschland zapowiada, że w przyszłym roku będzie mieć w ofercie sto nowych polskich obiektów

W opinii TUI Deutschland w ostatnich latach oferta nad polskim morzem znacząco się poprawiła. Zamiast olbrzymich kompleksów z domkami wakacyjnymi, powstały mniejsze obiekty z pięcioma – siedmioma budynkami, które budowane są z myślą o rodzinach z dziećmi. A ponieważ to oni stanowią najważniejszą grupę docelową dla programu TUI Ferienhaus, touroperator włączy w przyszłym roku do swojej sprzedaży około sto nowych kompleksów w Polsce.

– Polska stała się w ostatnich trzech latach jednym z naszych najważniejszych kierunków – mówi Janka Schelb, kierownik działu zakupów w TUI Ferienhaus. Schelb podkreśla, że klienci mogą wybierać z dużej i bardzo zróżnicowanej oferty, a ponieważ ponad 90 procent osób wynajmujących za pośrednictwem TUI domy wakacyjne stawia na personalizację i swobodę w czasie urlopu, Polska okazuje się być dla nich idealnym miejscem wypoczynku.

W programie znajdują się propozycje dla turystów, którzy nie tylko chcą wypoczywać nad Bałtykiem czy nad pobliskimi jeziorami, ale też chętnie spędzają czas aktywnie. Wśród pomysłów na zagospodarowanie wolnego czasu znalazły się spływy kajakowe, wędkowanie i zwiedzanie. Przykładowo pięciodniowy wypoczynek w 50-metrowym domu w Lubkowie to koszt od 449 euro.

Popularnością wśród Niemców cieszy się nie tylko Bałtyk, ale też Mazury. W ofercie TUI znalazły się domki z sauną, jacuzzi i dobrze zagospodarowanym placem zabaw dla dzieci.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Preikestolen zagrożony

Sławny norweski klif Preikestolen może się zawalić i spowodować powódź – ostrzegają norwescy geolodzy ...

Dobre ubezpieczenie turystyczne – jakie cechy powinno mieć?

Wyjazd na wakacje wymaga odpowiednich przygotowań. Wielu podróżników korzysta z list kontrolnych, które pomagają ...

Wizz Air uruchamia bazę z dwoma airbusami w Katanii

Węgierskie tanie linie lotnicze ogłosiły dziś otwarcie na lotnisku Fontanarossa w Katanii swojej 36 ...

Thomas Cook zaczął sprzedawać Lato 2019

Thomas Cook uruchomił w Niemczech sprzedaż pierwszej części oferty na lato 2019 roku Klienci ...

Jedziesz do Sao Paulo? Uważaj na febrę

Światowa Organizacja Zdrowia włączyła cały stan Sao Paulo w Brazylii do mapy ryzyka zakażenia ...

Niemcy przedłużają ostrzeżenie przed podróżą do ponad 160 krajów

Do 14 września obowiązywać będzie komunikat ostrzegający przed wyjazdami do ponad 160 krajów poza ...