Niemieckie TUI chce więcej Polski w ofercie

Pixabay

W Niemczech rośnie popyt na wakacje w Polsce. TUI Deutschland zapowiada, że w przyszłym roku będzie mieć w ofercie sto nowych polskich obiektów

W opinii TUI Deutschland w ostatnich latach oferta nad polskim morzem znacząco się poprawiła. Zamiast olbrzymich kompleksów z domkami wakacyjnymi, powstały mniejsze obiekty z pięcioma – siedmioma budynkami, które budowane są z myślą o rodzinach z dziećmi. A ponieważ to oni stanowią najważniejszą grupę docelową dla programu TUI Ferienhaus, touroperator włączy w przyszłym roku do swojej sprzedaży około sto nowych kompleksów w Polsce.

– Polska stała się w ostatnich trzech latach jednym z naszych najważniejszych kierunków – mówi Janka Schelb, kierownik działu zakupów w TUI Ferienhaus. Schelb podkreśla, że klienci mogą wybierać z dużej i bardzo zróżnicowanej oferty, a ponieważ ponad 90 procent osób wynajmujących za pośrednictwem TUI domy wakacyjne stawia na personalizację i swobodę w czasie urlopu, Polska okazuje się być dla nich idealnym miejscem wypoczynku.

W programie znajdują się propozycje dla turystów, którzy nie tylko chcą wypoczywać nad Bałtykiem czy nad pobliskimi jeziorami, ale też chętnie spędzają czas aktywnie. Wśród pomysłów na zagospodarowanie wolnego czasu znalazły się spływy kajakowe, wędkowanie i zwiedzanie. Przykładowo pięciodniowy wypoczynek w 50-metrowym domu w Lubkowie to koszt od 449 euro.

Popularnością wśród Niemców cieszy się nie tylko Bałtyk, ale też Mazury. W ofercie TUI znalazły się domki z sauną, jacuzzi i dobrze zagospodarowanym placem zabaw dla dzieci.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

TUI: Brytyjczycy kupują wycieczki na potęgę

Słoneczna sobota, czyli pierwsza sobota roku, kiedy Brytyjczycy kupują najwięcej wycieczek, staje się europejskim ...

Grecja otworzy się na turystów w lipcu

– 1 lipca otworzymy turystykę na gości z zagranicy – poinformował sekretarz stanu w ...

Wow Air – kolejny tani przewoźnik na trasie z USA do Europy

Islandzkie linie lotnicze Wow uruchamiają od tego weekendu supertanie loty z USA do Europy ...

Przez mundial „lasty” idą słabo

Przedstawiciele niemieckiej i brytyjskiej branży turystycznej narzekają na słabą sprzedaż przecenionych ofert. Według tamtejszych ...

Sasin: Nie można wykluczyć kontrolowanej upadłości LOT-u

Taki scenariusz jest możliwy, ale traktuję go jako absolutną ostateczność – powiedział o możliwości ...

Polscy touroperatorzy skarżą się na TUI niemieckiemu PIT

Biuro podróży TUI Poland, należące do koncernu TUI, sprzedaje w Polsce wycieczki po dumpingowych ...