Niemieckie TUI chce więcej Polski w ofercie

Pixabay

W Niemczech rośnie popyt na wakacje w Polsce. TUI Deutschland zapowiada, że w przyszłym roku będzie mieć w ofercie sto nowych polskich obiektów

W opinii TUI Deutschland w ostatnich latach oferta nad polskim morzem znacząco się poprawiła. Zamiast olbrzymich kompleksów z domkami wakacyjnymi, powstały mniejsze obiekty z pięcioma – siedmioma budynkami, które budowane są z myślą o rodzinach z dziećmi. A ponieważ to oni stanowią najważniejszą grupę docelową dla programu TUI Ferienhaus, touroperator włączy w przyszłym roku do swojej sprzedaży około sto nowych kompleksów w Polsce.

– Polska stała się w ostatnich trzech latach jednym z naszych najważniejszych kierunków – mówi Janka Schelb, kierownik działu zakupów w TUI Ferienhaus. Schelb podkreśla, że klienci mogą wybierać z dużej i bardzo zróżnicowanej oferty, a ponieważ ponad 90 procent osób wynajmujących za pośrednictwem TUI domy wakacyjne stawia na personalizację i swobodę w czasie urlopu, Polska okazuje się być dla nich idealnym miejscem wypoczynku.

W programie znajdują się propozycje dla turystów, którzy nie tylko chcą wypoczywać nad Bałtykiem czy nad pobliskimi jeziorami, ale też chętnie spędzają czas aktywnie. Wśród pomysłów na zagospodarowanie wolnego czasu znalazły się spływy kajakowe, wędkowanie i zwiedzanie. Przykładowo pięciodniowy wypoczynek w 50-metrowym domu w Lubkowie to koszt od 449 euro.

Popularnością wśród Niemców cieszy się nie tylko Bałtyk, ale też Mazury. W ofercie TUI znalazły się domki z sauną, jacuzzi i dobrze zagospodarowanym placem zabaw dla dzieci.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Joanna Jędrzejewska-Debortoli rozstaje się z ministerstwem

Dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki Joanna Jędrzejewska-Debortoli została dzisiaj zwolniona – ...

Szarm el-Szejk za betonowym ogrodzeniem

Lokalne władze rozpoczęły budowę betonowego ogrodzenia wokół Szarm el-Szejk. Tłumaczą, że ma ono upiększyć ...

Włochy radzą turystom, by nosili ze sobą magnesy

Karabinierzy radzą turystom we Włoszech, aby na wakacje zabrali oprócz kremu do opalania także ...

Mołdawia: Wino już mamy, teraz czas na produkt turystyczny

Nie ma zabytków na miarę Francji czy Włoch ani rozbudowanej infrastruktury turystycznej. Magnesem przyciągającym ...

Konserwator winny awarii British Airways

To wykonawca dokonujący konserwacji w centrum danych British Airways jest odpowiedzialny za wyłączenie zasilania, ...

Rosja – polscy turyści uwięzieni po powodzi

Kilkuset turystów, w tym z Polski, utknęło w górach Kaukazu w wyniku powodzi błotnych ...