Rainbow: Dwie zmiany i test na covid w zimowej promocji

Fot. materiały promocyjne

„Kierunki pełne słońca i swobodnej zmiany” to nazwa promocji w biurze podróży Rainbow. Chodzi o wyjazdy na sezon Zima 2020/2021.

Zimowe kierunki Rainbowa to Dominikana, Egipt, Tunezja, Turcja, Wyspy Kanaryjskie, Mauritius, Malediwy, Kuba i Madera, a także Meksyk, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kenia, Oman i Etiopia. „W miarę możliwości [touroperator] uruchomi też połączenia do Tajlandii i na Sri Lankę” – czytamy w komunikacie biura podróży.

W ramach promocji, oprócz rabatów, klienci dostają możliwość dwukrotnej bezpłatnej zmiany rezerwacji, nawet do 15 dni przed wylotem. -W dzisiejszych czasach niezwykle ważna jest możliwość bezproblemowej zmiany rezerwacji – mówi Maciej Szczechura z zarządu Rainbowa. – Dlatego klienci będą mogli dokonać zmiany aż dwa razy w ramach Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji w wersji premium – zarówno na inny kierunek, jak i na termin w ramach sezonu Zima 2020/2021.

Bezpłatny będzie także dla nich test na covid-19, jeśli wybiorą na wypoczynek miejsce, w którym taki test będzie wymagany. – Wiele wskazuje, że egzotyczne podróże powiązane będą z wymogiem posiadania negatywnego wyniku testu na koronawirusa. Ułatwimy więc klientom szybkie i bezproblemowe wykonanie testu, a jego koszt weźmiemy na siebie – wyjaśnia Szczechura.

Test przeprowadzany będzie w Polsce, we współpracującej z Rainbow sieci certyfikowanych laboratoriów, a jago wynik dostępny będzie już po 24 godzinach. Badanie opisane zostanie w języku angielskim w sposób akceptowany na każdym miejscu na świecie – zapewnia organizator wyjazdów.

– Oznacza to dla klienta dużą oszczędność, bo test z tłumaczeniem na język obcy kosztuje na rynku prawie 600 złotych – dodaje Szczechura.

W pakiecie promocyjnym „Spokojny wyjazd” znajdzie się z kolei „pełna ochrona na wypadek konieczności zmiany planów ze względu na wirusa”. Klienci mogą zmienić swoją rezerwację na dowolny wylot, jeśli zmusi ich do tego sytuacja losowa „związana z covid-19”. O co chodzi? Na przykład okaże się, że ktoś ma pozytywny wynik testu w Polsce, został objęty kwarantanną przez Sanepid lub nie wpuszczono go na lotnisko z powodu objawów chorobowych. Zmiana na inny wyjazd możliwa jest do ostatniej chwili przed wylotem. Pakiet kosztuje 39 złotych i jest, jak zapewnia touroperator, „jedynym rozwiązaniem na rynku turystycznym, oferującym tak szerokie zabezpieczenie przed ewentualnymi problemami z wylotem związanymi z covid-19”.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Stacjonarni mają lepsze oferty niż internetowi

Niemal co piąta cena wycieczki zmienia się już w trakcie jej rezerwacji, a na ...

Pięciu zabitych na lotnisku na Florydzie

Pięć osób zginęło, a osiem zostało rannych podczas strzelaniny, do której doszło na międzynarodowym ...

Ras al-Chajma ma nową strategię dla turystyki

Do 2021 roku Ras al-Chajma chce przyjmować 1,5 miliona gości rocznie – to jedno ...

Moje Hotele – ruszył nowy program lojalnościowy

Możliwość licytacji noclegu to jeden z wyróżników programu lojalnościowego, który niezależnym hotelom oferuje firma ...

Ulubione miejsca Polaków na urlop: Polska, Niemcy, Grecja

W zeszłym roku nieco ponad połowa Polaków wypoczywała – przynajmniej dwa dni – poza ...

POT przeszkoli pilotów wycieczek po Polsce

Polska Organizacja Turystyczna wspólnie z firmą Kadry Turystyki organizuje kurs pilotowania wycieczek po Polsce ...