Rainbow – nowy sezon zimowy w sprzedaży

Filip Frydrykiewicz

Rainbow rozpoczyna sprzedaż egzotycznych wyjazdów na kolejny sezon zimowy – 2018/2019. Pierwszym klientom oferuje zniżki, nawet do 1000 złotych

Kolejny rok touroperator będzie wynajmował dreamlinera od LOT-u, dzięki temu do siedmiu miejsc doleci bezpośrednio i bez międzylądowania z Warszawy – do Brazylii, Meksyku, Dominikany, Tajlandii, Wietnamu, na Kubę i Mauritius.

Meksyk, Kuba, Tajlandia i Wietnam są w ofercie od wielu sezonów. Do tego, od zeszłego roku doszło brazylijskie Rio de Janeiro. „Był to pierwszy bezpośredni lot z Polski do Brazylii i został doskonale przyjęty przez klientów, bo stanowi wygodny sposób dotarcia do Ameryki Południowej bez przesiadek” – pisze dyrektor marketingu biura podróży Emilia Bratkowska w komunikacie. Wielu klientów Rainbowa leciało do Brazylii, by stamtąd ruszyć na wycieczki objazdowe łączące zwiedzanie Brazylii z Argentyną, Peru, Chile czy Boliwią. W nadchodzącym sezonie wybór wycieczek ma być większy.

Rainbow od kilku sezonów jako jedyne biuro w Polsce ma w ofercie Gambię. Jak zapewnia Bratkowska, ten kraj to również „hit sprzedaży w ostatnim sezonie”. Dlatego touroperator postanowił zwiększyć liczbę lotów i do Warszawy dodaje jeszcze Katowice.

Kolejna nowość dotyczy Zjednoczonych Emiratów Arabskich – zamiast czarteru z Warszawy, biuro podróży będzie oferować przeloty z Katowic i Warszawy linią Wizz Air.

Jak zapewnia Bratkowska, warunki przedsprzedaży są bardzo atrakcyjne – zniżki mogą sięgać 1000 złotych od osoby. Do tego organizator dodaje bezpłatnie pakiet dodatkowych przywilejów jak ubezpieczenie od rezygnacji i gwarancja niezmiennej ceny. – Często klienci obawiają się, że ich plany mogą się zmienić i stracą wpłaconą zaliczkę. Ubezpieczenie z pewnością pomoże im podjąć decyzję, bo nie będą się musieli martwić – wskazuje Bratkowska. – Dodatkowo klienci mający naszą kartę stałego klienta mogą uzyskać nawet 5 procent  dodatkowego rabatu – dodaje.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Z Wrocławia loty do czterech nowych miejsc

Sardynia, Chorwacja, Zaporoże i Oslo – te kierunki doda do swojej tegorocznej siatki połączeń ...

Indonezja – szlaban na warany

Władze Indonezji postanowiły dać odpocząć waranom żyjącym na wyspie Komodo i zamknąć ją na ...

Dzień Dziecka w Dubaju

Świętowanie Dnia Dziecka w Dubaju to świetny pomysł zarówno dla najmłodszych, jak i nastolatków, ...

Na Cyprze powstanie ministerstwo turystyki

Od początku przyszłego roku na Cyprze działać będzie ministerstwo turystyki. Ustawę w tej sprawie ...

Piec hutniczy nowym symbolem Rudy Śląskiej?

Samorząd Rudy Śląskiej chce nabyć zabytkowy wielki piec z huty „Pokój” i odnowić go, ...

Zatrzęsła się ziemia od Izmiru do Aten

Trzęsienie ziemi 6,3 w skali Richtera wyrządziło dziś spore szkody na greckiej wyspie Lesbos. ...