Rainbow – nowy sezon zimowy w sprzedaży

Filip Frydrykiewicz

Rainbow rozpoczyna sprzedaż egzotycznych wyjazdów na kolejny sezon zimowy – 2018/2019. Pierwszym klientom oferuje zniżki, nawet do 1000 złotych

Kolejny rok touroperator będzie wynajmował dreamlinera od LOT-u, dzięki temu do siedmiu miejsc doleci bezpośrednio i bez międzylądowania z Warszawy – do Brazylii, Meksyku, Dominikany, Tajlandii, Wietnamu, na Kubę i Mauritius.

Meksyk, Kuba, Tajlandia i Wietnam są w ofercie od wielu sezonów. Do tego, od zeszłego roku doszło brazylijskie Rio de Janeiro. „Był to pierwszy bezpośredni lot z Polski do Brazylii i został doskonale przyjęty przez klientów, bo stanowi wygodny sposób dotarcia do Ameryki Południowej bez przesiadek” – pisze dyrektor marketingu biura podróży Emilia Bratkowska w komunikacie. Wielu klientów Rainbowa leciało do Brazylii, by stamtąd ruszyć na wycieczki objazdowe łączące zwiedzanie Brazylii z Argentyną, Peru, Chile czy Boliwią. W nadchodzącym sezonie wybór wycieczek ma być większy.

Rainbow od kilku sezonów jako jedyne biuro w Polsce ma w ofercie Gambię. Jak zapewnia Bratkowska, ten kraj to również „hit sprzedaży w ostatnim sezonie”. Dlatego touroperator postanowił zwiększyć liczbę lotów i do Warszawy dodaje jeszcze Katowice.

Kolejna nowość dotyczy Zjednoczonych Emiratów Arabskich – zamiast czarteru z Warszawy, biuro podróży będzie oferować przeloty z Katowic i Warszawy linią Wizz Air.

Jak zapewnia Bratkowska, warunki przedsprzedaży są bardzo atrakcyjne – zniżki mogą sięgać 1000 złotych od osoby. Do tego organizator dodaje bezpłatnie pakiet dodatkowych przywilejów jak ubezpieczenie od rezygnacji i gwarancja niezmiennej ceny. – Często klienci obawiają się, że ich plany mogą się zmienić i stracą wpłaconą zaliczkę. Ubezpieczenie z pewnością pomoże im podjąć decyzję, bo nie będą się musieli martwić – wskazuje Bratkowska. – Dodatkowo klienci mający naszą kartę stałego klienta mogą uzyskać nawet 5 procent  dodatkowego rabatu – dodaje.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Polski Bus z nową trasą do Drezna

Na platformie Polskiego Busa pojawiła się nowa linia do Drezna, Düsseldorfu i Essen realizowana ...

Bug europejskim Edenem

„Wielokulturowy nurt Bugu” został tegorocznym zwycięzcą Konkursu Eden na „najlepsze europejskie destynacje” Głównym organizatorem ...

ABTA wspiera agentów przed szczytem rezerwacyjnym

Brytyjska organizacja branży turystycznej ABTA rusza z kampanią promującą należących do niej agentów i ...

Wzgórze Świątynne bez monitoringu

Rano zdemontowane zostały niedawno zainstalowane kamery sprzed wejść na Wzgórze Świątynne w Jerozolimie – ...

Psi eleganci zdominowali Nowy Jork

Nowojorski pokaz psiej mody doczekał się już 14. edycji. Właściciele mniejszych i większych czworonogów ...

Sieć hotelowa Barceló wraca do Tunezji

Po 10 latach nieobecności w Tunezji hiszpańska sieć hotelowa Barceló przejmie czterogwiazdkowy hotel w ...