W Grecosie ruszył First Deal 2019

Biuro podróży Grecos Holiday informuje, że w sobotę rozpoczęło sprzedaż wyjazdów na przyszły rok i „z miejsca [oferta] znalazła pierwszych klientów”

Touroperator zapewnia, że w ramach akcji „First Deal” ceny są nawet o 40 procent mniejsze od regularnych. Grecos oferuje gwarancje najniższej i niezmiennej ceny, a także – w wybranych hotelach – pobyt dziecka gratis.

Rabaty to „kontynuacja strategii oferowania we wczesnej sprzedaży najkorzystniejszych cen”. Dopełnieniem tego jest gwarancja najniższej ceny na rynku, zaproponowana przez Grecosa. Jak zapewnia biuro podróży, klient odzyska różnicę w cenie, jeśli w ciągu pięciu dni od zakupu znajdzie u innego touroperatora tę samą ofertę w niższej cenie. Za tę gwarancję nie trzeba teraz płacić. Potem będzie ona kosztować 25 złotych od osoby – „klient będzie miał prawo skorzystać z tej gwarancji także przy ofercie last minute czy last second”. Bez dopłaty dostanie też teraz gwarancję niezmiennej ceny, co oznacza, że nie dopłaci nawet jeśli okaże się, że podwyżki cen paliwa lub wzrost kursów walut spowoduje konieczność dopłacenia do wyjazdu. W wybranych hotelach pobyt pierwszego dziecka jest darmowy.

– Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego oferta Grecosa powstaje w odpowiedzi na oczekiwania ludzi, którzy decydują się na wakacje z nami – mówi cytowany w komunikacie prezes Grecosa Holiday Wojciech Skoczyński. – Grecja jest wybierana dla swojego uroku. A Grecos jest wybierany dla tego, co do tego uroku dokłada. Z roku na rok podnosimy jakość programów, wycieczek fakultatywnych i obsługi, w tym rozpatrywania reklamacji. Bardzo ważna, a może najważniejsza, jest też jakość hoteli.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Warszawiacy: Nie zabierajcie nam Lotniska Chopina

Warszawiacy są mocno podzieleni w kwestii budowy nowego lotniska w Baranowie. Za to są ...

Darmowy wyjazd studyjny ma zwiększyć sprzedaż wakacji w Turcji

150 niemieckich agentów pojedzie na bezpłatny wyjazd studyjny do Turcji. W ten sposób touroperator ...

LOT poleci z Bydgoszczy do Kijowa

2 sierpnia LOT uruchomi bezpośrednie połączenie z Bydgoszczy do Kijowa. Nowe rejsy będzie wykonywać ...

Ryanair ogłasza 15 nowych kierunków z Krakowa

W sezonie letnim przyszłego roku Ryanair będzie latał z Krakowa do 56 miejsc, w ...

Duży popyt na Marsa Alam mobilizuje do inwestowania

O 300 procent w ciągu 8 lat wzrośnie liczba pokojów hotelowych w Marsa Alam ...

Biuro podróży ETI zaczyna z trzyosobową załogą

Aleksandra Kusto i Piotr Jedlicki tworzą, obok dyrektora Kamila Kuraka, zespół startującego w Polsce ...