W Grecosie ruszył First Deal 2019

Biuro podróży Grecos Holiday informuje, że w sobotę rozpoczęło sprzedaż wyjazdów na przyszły rok i „z miejsca [oferta] znalazła pierwszych klientów”

Touroperator zapewnia, że w ramach akcji „First Deal” ceny są nawet o 40 procent mniejsze od regularnych. Grecos oferuje gwarancje najniższej i niezmiennej ceny, a także – w wybranych hotelach – pobyt dziecka gratis.

Rabaty to „kontynuacja strategii oferowania we wczesnej sprzedaży najkorzystniejszych cen”. Dopełnieniem tego jest gwarancja najniższej ceny na rynku, zaproponowana przez Grecosa. Jak zapewnia biuro podróży, klient odzyska różnicę w cenie, jeśli w ciągu pięciu dni od zakupu znajdzie u innego touroperatora tę samą ofertę w niższej cenie. Za tę gwarancję nie trzeba teraz płacić. Potem będzie ona kosztować 25 złotych od osoby – „klient będzie miał prawo skorzystać z tej gwarancji także przy ofercie last minute czy last second”. Bez dopłaty dostanie też teraz gwarancję niezmiennej ceny, co oznacza, że nie dopłaci nawet jeśli okaże się, że podwyżki cen paliwa lub wzrost kursów walut spowoduje konieczność dopłacenia do wyjazdu. W wybranych hotelach pobyt pierwszego dziecka jest darmowy.

– Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego oferta Grecosa powstaje w odpowiedzi na oczekiwania ludzi, którzy decydują się na wakacje z nami – mówi cytowany w komunikacie prezes Grecosa Holiday Wojciech Skoczyński. – Grecja jest wybierana dla swojego uroku. A Grecos jest wybierany dla tego, co do tego uroku dokłada. Z roku na rok podnosimy jakość programów, wycieczek fakultatywnych i obsługi, w tym rozpatrywania reklamacji. Bardzo ważna, a może najważniejsza, jest też jakość hoteli.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Ponad milion pasażerów Ellinaira do Grecji

Greckie linie lotnicze Ellinair przewidują, że przewiozą w tym roku 1,06 miliona pasażerów, o ...

Egipski miliarder kupuje akcje TUI

Właściciel Travco Group, Hamed El Chiaty, kupił 3,4 procent udziałów w Grupie TUI. Biznesmen ...

LOT leci do Newark

Dziś o godzinie 11.35 z warszawskiego Lotniska Chopina wystartuje pierwszy samolot PLL LOT do ...

Właściciel British Airways z nową linią

Bezpośrednie i tanie połączenia między kontynentami ma zapewnić nowa linia lotnicza Level, tworzona przez ...

Niemiecki UOKiK: portale nie zawsze uczciwe

Część porównywarek cen w turystyce wprowadza konsumentów w błąd – ocenia o kontroli niemiecki ...

Niemiecka branża żąda równej konkurencji

Nie chcemy żadnych subwencji, ani specjalnych regulacji. Potrzebujemy uczciwej konkurencji – mówi szef DRV ...