W Grecosie ruszył First Deal 2019

Biuro podróży Grecos Holiday informuje, że w sobotę rozpoczęło sprzedaż wyjazdów na przyszły rok i „z miejsca [oferta] znalazła pierwszych klientów”

Touroperator zapewnia, że w ramach akcji „First Deal” ceny są nawet o 40 procent mniejsze od regularnych. Grecos oferuje gwarancje najniższej i niezmiennej ceny, a także – w wybranych hotelach – pobyt dziecka gratis.

Rabaty to „kontynuacja strategii oferowania we wczesnej sprzedaży najkorzystniejszych cen”. Dopełnieniem tego jest gwarancja najniższej ceny na rynku, zaproponowana przez Grecosa. Jak zapewnia biuro podróży, klient odzyska różnicę w cenie, jeśli w ciągu pięciu dni od zakupu znajdzie u innego touroperatora tę samą ofertę w niższej cenie. Za tę gwarancję nie trzeba teraz płacić. Potem będzie ona kosztować 25 złotych od osoby – „klient będzie miał prawo skorzystać z tej gwarancji także przy ofercie last minute czy last second”. Bez dopłaty dostanie też teraz gwarancję niezmiennej ceny, co oznacza, że nie dopłaci nawet jeśli okaże się, że podwyżki cen paliwa lub wzrost kursów walut spowoduje konieczność dopłacenia do wyjazdu. W wybranych hotelach pobyt pierwszego dziecka jest darmowy.

– Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego oferta Grecosa powstaje w odpowiedzi na oczekiwania ludzi, którzy decydują się na wakacje z nami – mówi cytowany w komunikacie prezes Grecosa Holiday Wojciech Skoczyński. – Grecja jest wybierana dla swojego uroku. A Grecos jest wybierany dla tego, co do tego uroku dokłada. Z roku na rok podnosimy jakość programów, wycieczek fakultatywnych i obsługi, w tym rozpatrywania reklamacji. Bardzo ważna, a może najważniejsza, jest też jakość hoteli.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

W piątek wiele lotów do Włoch odwołanych

We Włoszech jutro odbędzie się strajk kontrolerów lotu, który spowoduje poważne zakłócenia w ruchu ...

Betlej: A jednak Grecja

Statystyki Travelplanet.pl i Wakacje.pl mogą być przydatne w śledzeniu trendów na rynku turystyki wyjazdowej, ...

Więcej Monachium z Jasionki

Od letniego rozkładu lotów Lufthansa zwiększy liczbę rejsów z podrzeszowskiej Jasionki do Monachium Dodatkowe ...

Grupa Lufthansy wznawia loty do miejsc turystycznych

Lufthansa i należące do niej Eurowings i Swiss przywrócą część połączeń zawieszonych na czas ...

Ponad milion pasażerów Ellinaira do Grecji

Greckie linie lotnicze Ellinair przewidują, że przewiozą w tym roku 1,06 miliona pasażerów, o ...

Betlej: Są już warunki do bezpiecznych wakacji

Pandemia cofa się w Europie Zachodniej, zahamowała jednak w środkowej. Dużo słońca, wysoka temperatura ...