Mouzenidis ma nowego przedstawiciela regionalnego

archiwum prywatne

Do zespołu biura podróży Mouzenidis Travel dołączył kolejny przedstawiciel regionalny. Tatiana Ganowska będzie odpowiedzialna za współpracę z agentami w Polsce centralnej i zachodniej

Mouzenidis Travel to biuro, które pierwsze na polskim rynku wystartowało ze sprzedażą wyjazdów na 2019 rok, inauguracja nastąpiła bowiem jeszcze w połowie września. Jednocześnie Mouzenidis poszerzył ofertę o Gruzję (zima i lato), Bułgarię (zima) i Cypr (lato). – Bardzo sobie chwalimy wyniki przedsprzedaży – deklaruje członek zarządu tego biura podróży Beniamin Vafidis. – Wczesne wejście z ofertą było dobrze przyjęte przez agentów, którzy mieli już coś dla swoich klientów. Korzystnie zadziałał pakiet usług VIP, jaki dodawaliśmy w pierwszych dniach do każdej sprzedanej wycieczki. Turyści będą mogli skorzystać z czterech przywilejów: szybkiej odprawy biletowej, szybkiej odprawy bagażowej, szybkiej odprawy bezpieczeństwa i z odpoczynku w salonikach VIP na lotnisku w Salonikach lub w Heraklionie. W stosunku do roku 2017 sprzedaż naszych ofert rośnie o 30 procent.


Mouzenidis przewiózł w tym roku 12 tysięcy klientów, sto procent więcej niż rok wcześniej. Na kolejny sezon zaplanował zwiększenie ruchu o 50 procent. Więcej miejsc w hotelach przewidział na Krecie, na Zakintos i na Półwyspie Chalcydyckim.

– W związku z dynamicznym rozwojem wzmacniamy zespół. W ostatnich tygodniach zwiększyliśmy kadrowo dział wsparcia obsługi agentów i klientów oraz dział handlowy – wyjaśnia Vafidis.

Mouzenidisowi przybyło też agentów. We wrześniu miał umowy z 1500 biur agencyjnych, a teraz już z 1600. – Ta liczba ciągle rośnie. Szczególnie zależy nam teraz na wzmocnieniu się w Gdańsku i we Wrocławiu i okolicach – dodaje Vafidis.

Po tym jak dyrektor sprzedaży Artur Rezner przeszedł do Neckermanna („Artur Rezner pokieruje sprzedażą w Neckermannie”), a jego miejsce zajął Artur Godlewski („Artur Godlewski na czele sprzedaży w Mouzenidisie”) brakowało jeszcze jednej osoby do kontaktowania się z siecią agentów. Na to miejsce wybrano Tatianę Ganowską.

Ganowskiej przypadł region Polski centralnej i zachodniej. Oprócz niej w dziale są jeszcze Godlewski (północ Polski) i Marcin Szymocha (południe).

– Tatiana ma duże doświadczenie jako przedstawiciel regionalny, jestem przekonany, że będzie doskonałym uzupełnieniem naszego zespołu – uważa Godlewski.

Tatiana urodziła się na Ukrainie, ale studia ukończyła w Warszawie. Jak wspomina, do turystyki trafiła przypadkowo, jeszcze na studiach, kiedy australijski touroperator poprosił ją o pomoc na targach turystycznych w Moskwie. Potem pracowała w Polsce w biurze podróży Oasis Tours jako przedstawiciel handlowy na Polskę centralną i wschodnią. A ostatnich 5 lat spędziła w internetowym banku z noclegami Bedsonline Polska na stanowisku regionalnego kierownika sprzedaży.

– Turystyka to moje hobby. Nie traktuję jej jak pracy, ale coś co jest łatwe, miłe i przyjemne. Cieszę się, że będę promowała tak piękne kierunki jak Grecja, Cypr czy Gruzja – mówi.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Niemiecko-egipski spór o kanapki w samolotach

Fly Egypt potwierdza, że niemiecki ULC zakazał mu latać do tego kraju. Powodem są ...

Więcej pieniędzy na małopolską turystykę

Zarząd województwa małopolskiego dołoży do budżetu Małopolskiej Organizacji Turystycznej dodatkowe 700 tysięcy złotych – ...

Lotnictwo czeka era konsolidacji

Sytuacja na rynku lotniczym, jaka wytworzyła się po upadku linii Monarch i Air Berlin, ...

Itaka Wielką Perłą Polskiej Gospodarki

Itaka jako jedyna firma z branży turystycznej została uhonorowana tytułem Wielkiej Perły Polskiej Gospodarki. ...

Aktorzy pokażą, jak sprzedać wycieczkę

Niemieckie stowarzyszenie DTPS zaprosiło profesjonalnych aktorów na szkolenia z dyrektywy unijnej. Odgrywając scenki, pokażą ...

Więcej pasażerów na lotniskach regionalnych w Grecji

O 1,5 procent wzrosła w pierwszych ośmiu miesiącach roku liczba pasażerów na greckich lotniskach ...