Niemiecki TUI sprzedaje już lato 2019

Bloomberg

Niemiecki TUI otworzył już rezerwację wycieczek na przyszłoroczne lato. W sprzedaży znalazła się większa część oferty, w tym pobyty w hotelach własnych koncernu

Na początek touroperator wystawił do sprzedaży pobyty w hotelach należących do koncernu, czyli RIU, TUI Blue, Robinson Club i TUI Magic Life. Są też wyjazdy do obiektów TUI Family Life i Best Family, a także do przeznaczonych tylko dla dorosłych, czyli TUI Sensimar. Codziennie dołączane są kolejne oferty, ale w wypadku najpopularniejszych kierunków, jak Hiszpania, Grecja, Bułgaria i Turcja, większość programu jest już gotowa.

W przyszłe wakacje klienci TUI będą mogli spędzić urlop stacjonarny lub pojechać na wycieczki objazdowe po Azji, Afryce, Australii, Karaibach, krajach basenu Oceanu Indyjskiego i Bliskiego Wschodu. Już teraz gotowa jest także większa część podróży do Ameryki Północnej. Turyści mają też do dyspozycji programy z dojazdem własnym w Niemczech, Włoszech i Austrii – informuje touroperator.

Również linia lotnicza TUI fly otworzyła możliwość rezerwowania biletów na kolejne lato. Łącznie ma w siatce połączeń 26 kierunków. Tygodniowo przewoźnik będzie wykonywał 880 lotów z 11 portów w Niemczech i Szwajcarii. To o 5 procent więcej niż w obecnym sezonie.

Na lato 2019 roku zaoferujemy jeden z największych programów w naszej historii. W tym nowości jak Larnaka, Lamezia i Dżerba – mówi prezes TUIfly Roland Keppler.

Najpopularniejsze w Niemczech kierunki to Majorka i Kreta. Kolejnymi ważnymi kierunkami są Wyspy Kanaryjskie, pozostałe wyspy greckie i lądowa część Hiszpanii. Plan lotów uzupełniają Turcja, Wyspy Zielonego Przylądka, Maroko, Tunezja i Egipt. Przewoźnik będzie woził turystów z Berlina Tegel, Düsseldorfu, Hamburga, Frankfurtu, Hanoweru, Kolonii, Monachium, Norymbergii, Saarbrücken, Stuttgartu i Bazylei.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Samolot leciał z pękniętym oknem zaklejonym taśmą

Pasażer indyjskich linii SpiceJet opublikował w internecie szokujące zdjęcie pękniętego okna zaklejonego taśmą w ...

Aktorzy pokażą, jak sprzedać wycieczkę

Niemieckie stowarzyszenie DTPS zaprosiło profesjonalnych aktorów na szkolenia z dyrektywy unijnej. Odgrywając scenki, pokażą ...

Grecja okiem Grecosa

Stoły zastawione przystawkami i pieczonymi rybami, malownicze wybrzeże, życzliwi Grecy – w opowieściach menedżerów ...

W Grecji powstaje nowa linia lotnicza

Athens Spirit Airlines zacznie działać w kwietniu tego roku. Sześć samolotów składających się na ...

SuperPKS zyskał 20 nowych partnerów

Platforma zrzeszająca przewoźników autokarowych SuperPKS ma 20 nowych partnerów. Wszystko dzięki bardziej elastycznemu modelowi ...

Kos skorzysta jeszcze z niższego VAT-u

VAT na Kos, Lesbos, Chios, Samos i Leros nadal będzie o 30 procent mniejszy ...