Niemiecki TUI sprzedaje już lato 2019

Bloomberg

Niemiecki TUI otworzył już rezerwację wycieczek na przyszłoroczne lato. W sprzedaży znalazła się większa część oferty, w tym pobyty w hotelach własnych koncernu

Na początek touroperator wystawił do sprzedaży pobyty w hotelach należących do koncernu, czyli RIU, TUI Blue, Robinson Club i TUI Magic Life. Są też wyjazdy do obiektów TUI Family Life i Best Family, a także do przeznaczonych tylko dla dorosłych, czyli TUI Sensimar. Codziennie dołączane są kolejne oferty, ale w wypadku najpopularniejszych kierunków, jak Hiszpania, Grecja, Bułgaria i Turcja, większość programu jest już gotowa.

W przyszłe wakacje klienci TUI będą mogli spędzić urlop stacjonarny lub pojechać na wycieczki objazdowe po Azji, Afryce, Australii, Karaibach, krajach basenu Oceanu Indyjskiego i Bliskiego Wschodu. Już teraz gotowa jest także większa część podróży do Ameryki Północnej. Turyści mają też do dyspozycji programy z dojazdem własnym w Niemczech, Włoszech i Austrii – informuje touroperator.

Również linia lotnicza TUI fly otworzyła możliwość rezerwowania biletów na kolejne lato. Łącznie ma w siatce połączeń 26 kierunków. Tygodniowo przewoźnik będzie wykonywał 880 lotów z 11 portów w Niemczech i Szwajcarii. To o 5 procent więcej niż w obecnym sezonie.

Na lato 2019 roku zaoferujemy jeden z największych programów w naszej historii. W tym nowości jak Larnaka, Lamezia i Dżerba – mówi prezes TUIfly Roland Keppler.

Najpopularniejsze w Niemczech kierunki to Majorka i Kreta. Kolejnymi ważnymi kierunkami są Wyspy Kanaryjskie, pozostałe wyspy greckie i lądowa część Hiszpanii. Plan lotów uzupełniają Turcja, Wyspy Zielonego Przylądka, Maroko, Tunezja i Egipt. Przewoźnik będzie woził turystów z Berlina Tegel, Düsseldorfu, Hamburga, Frankfurtu, Hanoweru, Kolonii, Monachium, Norymbergii, Saarbrücken, Stuttgartu i Bazylei.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Lotnisko Modlin prosi o pomoc

Podwarszawskie lotnisko uważa, że może się rozwijać mimo budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego. Tak jak ...

Hampton by Hilton w Gdańsku – hotel z kinem

W samym środku gdańskiej starówki rozpoczął działalność hotel Hampton by Hilton. Dawniej w tym ...

Betlej: To był tydzień rekordów Rainbow

Jeśli ekipa rządząca chce wygrać wybory, musi mocniej postarać się o lepsze wyniki gospodarcze ...

Tatry przeżywają oblężenie, korki na szlakach

Co roku w okolicach święta Maryjnego 15 sierpnia, tatrzańskie szlaki przeżywają największe oblężenie. Parkingi ...

Best Family zmienia się w TUI Kids Club

W przyszłym sezonie letnim hotele Best Family zmienią nazwę na TUI Kids Club. Zmieni ...

Związkowcy z PPL chcą podwyżki, firma ujawnia ile zarabiają

Średnie wynagrodzenie w PPL z dodatkami o charakterze stałym wynosi 9,2 tysiąca złotych – ...