Impreza odbyła się w dniach 13.11–21.11.2021 i zaczęła się tradycyjnie od śniadania z prosecco dla Agentów w siedzibie firmy w Krakowie. Po posiłku prywatny transfer i przelot liniami Fly Dubai z przesiadką w Dubaju.

Samo study tour zrobiliśmy niezbyt intensywne (tzn max 1-2 inspekcje dziennie lub w niektóre dni w ogóle) aby bardziej poczuć klimat hotelu niż szybko odhaczać kolejne obiekty. Celem było skosztowanie kuchni, spokojne oglądnięcie hotelu i wejście bardziej w buty gościa hotelowego.

Hotele które urzekły nas najbardziej:

·       Jambiani Villas – butikowy hotel składający się z kilku willi z widokiem na morze (najlepszy stosunek ceny do jakości na całym Zanzibarze – szczególnie polecamy dla rodzin z dziećmi)

·       Tulia Zanzibar – sam hotel powala – na 16 willi jest 125 osób z  obsługi, małym smaczkiem jest fakt, że w pakiecie all inclusive jest wliczony nawet szampan Moet. Tutaj inspekcja zamieniła się w całodzienną imprezę z otwartym barem dla Agentów ;).

·       Zawadi – tu również tylko kilkanaście willi z jacuzii z genialnymi widokami na Ocean Indyjski. Styl bungalowów stonowany i minimalistyczny.

·       White Sand Luxury Villas – klasa sama w sobie, genialne wille na plaży z prywatnymi basenami, wszystko w ekologicznym, minimalistycznym stylu dla wymagających

·       Zuri Zanzibar – położony przy zdecydowanie najlepszej plaży na całym Zanzibarze, hotel i jego styl jest po prostu niesamowity i zaspokoi gusta najbardziej wybrednego klienta

·       Oprócz tego odwiedziliśmy między innymi : Gold Zanzibar,  The Residence, The Palms, Kono Kono oraz Xanadu Villas

Żeby zaspokoić ciekawość grupa spała na początku w hotelu Jambiani Villas następnie w świetnym Hotelu Baraza, hotelu Breezes Beach Club & Spa oraz Serena w Stone Town.

Tutaj należy podkreślić, że świetnym rozwiązaniem również dla Klientów jest spędzenie ostatniej nocy w Stone Town. Starówka miasta jest po prostu urzekająca – wszechobecni sprzedawcy ananasów z chili i świeżych kokosów, liczne sklepy z lokalnym rękodziełem i setki restauracyjek. Wieczorem jednak najlepiej wybrać się na słynny Forodhani Market gdzie owoce morza i świeży sok z trzciny cukrowej przy palących się lampach naftowych tworzą niepowtarzalny klimat.

Skąd pomysł na ten study tour? Nomade stawia przede wszystkim na jakość, współpracując z najlepszymi butikowymi perełkami, które poza oferowanym standardem kierują się bliską nam filozofią. Preferujemy miejsca blisko natury, zapewniające dużo prywatności, świetną obsługę i kuchnię, a przede wszystkim hotele gdzie naprawdę można wypocząć z dala od betonowych, olbrzymich molochów. Te właśnie wymagania spełniają obiekty na Zanzibarze, wybrane przez nas do zaprezentowania agentom. Chcieliśmy aby poczuli oni klimat luksusowego hotelu z kilkunastoma willami i mamy nadzieję, że nam się to udało J.

Materiał Promocyjny