Nowe kobiece twarze w Zdrojowej Hotels

materiały prasowe

Monika Murawska została nowym zastępcą dyrektora pięciogwiazdkowego hotelu Marine i Ultra Marine, a Magdalena Sokołowska objęła nowo utworzone stanowisko kierownika ds. zasobów ludzkich

Monika Murawska zarządza zespołem operacyjnym pięciogwiazdkowego Marine Hotel & Ultra Marine. Obiekt ma 277 pokojów. Murawska jest odpowiedzialna za funkcjonowanie działów, ich współpracę, utrzymanie i wdrażanie nowych rozwiązań i standardów jakości. Może pochwalić się 16-letnim doświadczeniem w hotelarstwie. Pierwsze szlify zdobywała w szczecińskim Radisson SAS, potem w Warszawie: dwa lata w Hiltonie Warsaw & Convention Centre, a następnie siedem lat w Starwood Hotels. Jest ekspertką ds. sprzedaży hotelowej, tworzenia strategii cenowej i kontroli przychodów. Murawska to absolwentka wydziału humanistycznego na Uniwersytecie Szczecińskim i studiów podyplomowych z zakresu zarządzania relacjami z klientem i jednostkami hotelowymi. Prywatnie pasjonuje się kulturami starożytnymi, dyplomacją i podróżami motocyklowymi.

Magdalena Sokołowska jako kierownik ds. zasobów ludzkich współtworzy strategię personalną sieci, politykę szkoleniową, a także odpowiada za procesy rekrutacyjne kadry zarządzającej i kluczowych pracowników. Zakres jej obowiązków obejmuje również zbudowanie zespołu Radisson Blu Resort Świnoujście, którego otwarcie przewidziano na lipiec tego roku. Specjalizuje się w przygotowywaniu i wdrażaniu projektów, które prowadzą do lepszego zarządzania pracownikami. Przez 10 lat była związana z siecią Starwood, gdzie pracowała w dziale personalnym. Prowadziła tam również liczne szkolenia wewnętrzne. W korporacji McCormick zdobyła doświadczenie z branży FMCG. W firmie tej współrealizowała projekty wizerunkowe z udziałem pracowników. Studiowała marketing polityczny i europeistykę, ukończyła również Szkołę Trenerów Grupy Trop. Wolny czas poświęca rodzinie i piłce nożnej.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Serwis eSky będzie sprzedawał bilety na czartery Rainbowa

Grupa eSky i Rainbow podpisały umowę agencyjną. Serwis internetowy będzie sprzedawał bilety na loty ...

Anex Tour będzie armatorem

Anex Tour, touroperator działający w kilku krajach europejskich, w tym w Polsce, pod nazwą ...

UIA uruchamia loty do Bukaresztu, Izmiru i Sofii

Od lata 2019 roku linie lotnicze Ukraine International Airlines uruchomią regularne rejsy do Bukaresztu, ...

Spotkanie: Touroperatorzy – Ministerstwo Rozwoju. Więcej pytań niż odpowiedzi

Czy turystyka może liczyć na specjalną pomoc? Kiedy zostanie zniesiona kwarantanna dla podróżnych? Można ...

Minister turystyki Turcji: Budujmy porozumienie na turystyce

W 2023 roku do Turcji powinno przyjechać 50 milionów turystów zagranicznych – taki plan ...

Szwajcaria: Nasze stoki będą czynne

Choć coraz więcej polityków opowiada się za zamknięciem stoków narciarskich w Europie na najbliższy ...