Nowe kobiece twarze w Zdrojowej Hotels

materiały prasowe

Monika Murawska została nowym zastępcą dyrektora pięciogwiazdkowego hotelu Marine i Ultra Marine, a Magdalena Sokołowska objęła nowo utworzone stanowisko kierownika ds. zasobów ludzkich

Monika Murawska zarządza zespołem operacyjnym pięciogwiazdkowego Marine Hotel & Ultra Marine. Obiekt ma 277 pokojów. Murawska jest odpowiedzialna za funkcjonowanie działów, ich współpracę, utrzymanie i wdrażanie nowych rozwiązań i standardów jakości. Może pochwalić się 16-letnim doświadczeniem w hotelarstwie. Pierwsze szlify zdobywała w szczecińskim Radisson SAS, potem w Warszawie: dwa lata w Hiltonie Warsaw & Convention Centre, a następnie siedem lat w Starwood Hotels. Jest ekspertką ds. sprzedaży hotelowej, tworzenia strategii cenowej i kontroli przychodów. Murawska to absolwentka wydziału humanistycznego na Uniwersytecie Szczecińskim i studiów podyplomowych z zakresu zarządzania relacjami z klientem i jednostkami hotelowymi. Prywatnie pasjonuje się kulturami starożytnymi, dyplomacją i podróżami motocyklowymi.

Magdalena Sokołowska jako kierownik ds. zasobów ludzkich współtworzy strategię personalną sieci, politykę szkoleniową, a także odpowiada za procesy rekrutacyjne kadry zarządzającej i kluczowych pracowników. Zakres jej obowiązków obejmuje również zbudowanie zespołu Radisson Blu Resort Świnoujście, którego otwarcie przewidziano na lipiec tego roku. Specjalizuje się w przygotowywaniu i wdrażaniu projektów, które prowadzą do lepszego zarządzania pracownikami. Przez 10 lat była związana z siecią Starwood, gdzie pracowała w dziale personalnym. Prowadziła tam również liczne szkolenia wewnętrzne. W korporacji McCormick zdobyła doświadczenie z branży FMCG. W firmie tej współrealizowała projekty wizerunkowe z udziałem pracowników. Studiowała marketing polityczny i europeistykę, ukończyła również Szkołę Trenerów Grupy Trop. Wolny czas poświęca rodzinie i piłce nożnej.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Czy NIK pomoże napisać ustawę o POT?

NIK sprawdza system promocji polskiej turystyki, badając nie tylko POT, ale i wybrane ROT-y. ...

Władze LOT do związkowców: Nie podburzajcie załogi do strajku

Nie ma podstawy prawnej, na której związkowcy mogliby oprzeć zapowiadany protest, dlatego jeśli rozpoczną ...

Za 20 lat 68 milionów pasażerów na polskim niebie

W 2030 roku polskie lotniska obsłużą 68 milionów pasażerów. Do obsługi tego ruchu powstanie ...

Egipt: Hotele z rządowym dofinansowaniem

10 milionów funtów egipskich wydało w ostatnich dwunastu miesiącach Ministerstwo Turystyki i Starożytności Egiptu ...

Kompas Wakacyjny 2017 pomaga w pracy agenta

Dzięki wynikom konkursu Kompas Wakacyjny łatwiej mi pracować i przekonywać klientów do wyjazdów – ...

Duet Skisun przekonuje do siebie agentów turystycznych

– Ski to ja, a sun to Krzysztof – tak żartobliwie przedstawiała swoje biuro ...