Łódzki andel’s hotelem z pomysłem 10-lecia

materiały prasowe

Nagrodę specjalną, wyłanianą spośród zwycięzców poprzednich 10 edycji konkursu na „Hotel z pomysłem”, otrzymał andel’s by Vienna House Łódź

W konkursie „Hotel z pomysłem”, organizowanym przez miesięcznik „Hotelarz”, biorą udział hotele, które reprezentują interesujące rozwiązania architektoniczne, ciekawe pomysły użytkowe dla swoich klientów, są zlokalizowane w wyjątkowych miejscach albo wyróżniają się spośród konkurencji innymi cechami. W tym roku, w ramach podsumowania poprzednich edycji, wręczona została nagroda specjalna – „Hotel z pomysłem 10-lecia”. Jej laureatem został andel’s by Vienna House Łódź, należący do austriackiej grupy Vienna House. Obiekt został wybrany przez grono architektów, projektantów wnętrz, doradców hotelarskich i znanych w branży ekspertów. Poza nagrodą główną, hotel zajął również pierwsze miejsce wśród hoteli sieciowych. Nagrodę odebrała Katarzyna Niezgoda, dyrektor w Vienna House Poland.

– To ogromne wyróżnienie – komentuje, cytowana w komunikacie prasowym, Anna Olszyńska, dyrektor generalna andel’s by Vienna House Łódź. – Nasz hotel został laureatem w konkursie „Hotel z Pomysłem” w 2009 roku. Nagroda przyznana ponownie po 8 latach jest dowodem na to, że pomimo upływu lat obiekt pozostaje unikalnym miejscem, wyjątkowym hotelem na mapie Polski, a co najważniejsze – ponadczasowym pod kątem architektury i wystroju – dodaje.

Nagrody rozdano podczas pierwszej edycji konferencji „Hotel Investment Trends Poland & CEE 2017”, która odbyła się 17 maja 2017 roku.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Kazachstan: Samolot wystartował i uderzył w budynek. Są ofiary

Samolot kazachskich linii lotniczych Bek Air, tuż po starcie z lotniska w Ałmaty, uderzył ...

Premier Hiszpanii: Szykujcie się do zdjęcia maseczek

Od 26 czerwca w Hiszpanii nie trzeba już będzie zasłaniać nosa i ust w ...

Izraelscy żołnierze szkolą turystów

Pokaz sprawności żołnierzy i szkolenie, jak zachować się w razie ataku terrorystycznego, to „atrakcja” ...

MSZ przygotowuje ewakuację Polaków z Wuhan

Polska i innej kraje Europy Zachodniej negocjują z chińskimi władzami warunki ewakuacji swoich obywateli ...

W Cancún powstanie gigantyczny hotel

3 tysiące pokojów będzie miał Gran Island Hotel, który stanie w meksykańskim Cancún. Sekretariat ...

10-minutowe lekcje dla agentów turystycznych

Niemiecka sieć agentów turystycznych TVG stworzyła dla swoich członków platformę internetową, na której pokazuje ...