Nowy Hilton stanie w Kołobrzegu

materiały prasowe

Przy ul. Morawskiego w Kołobrzegu stanie nowy Hilton Garden Inn. Obiekt, który będzie miał 128 pokojów, zostanie otwarty na początku 2019 roku

Hilton zawarł umowę franczyzową ze spółką BB Baltic Park na otwarcie Hilton Garden Inn Kolobrzeg. Hotel będzie pierwszym ośrodkiem sieci w tym rejonie. Budowa obiektu rozpocznie się już w tym roku, a otwarcie hotelu zaplanowane jest na początek 2019 roku.

– Jesteśmy dumni, że mamy w Polsce więcej ośrodków w budowie niż jakakolwiek inna sieć hoteli. Polski rynek jest idealny dla rozwoju marki Hilton Garden Inn, a obiekt powstający w Kołobrzegu będzie odpowiedzią na wzrastające w tym rejonie zapotrzebowanie na noclegi dla klientów biznesowych i odwiedzających miasto w celach turystycznych – mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Patrick Fitzgibbon, wiceprezes Hiltona ds. rozwoju w regionie Europy i Afryki.

– Projekt ten zdecydowanie pomoże wzmocnić pozycję Kołobrzegu jako najlepszego nadmorskiego ośrodka wypoczynkowego w Polsce – mówi, cytowany w komunikacie, Piotr Biliński, reprezentujący BB Capital Group. – Hilton Garden Inn, jako marka o silnej pozycji międzynarodowej, znacznie poszerzy ofertę noclegów i poprawi jakość bazy hotelowej. Jesteśmy dumni, że wraz z siecią Hilton, najbardziej rozpoznawalną marką hotelarską na świecie, stworzymy unikatowy kompleks obejmujący niezwykły hotel, apartamenty, a także nowoczesne centrum spa i odnowy biologicznej – dodaje.

Hilton jest właścicielem ponad 30 gotowych i planowanych hoteli w Polsce. Kołobrzeski obiekt będzie szóstym hotelem marki Garden Inn w kraju i pierwszym hotelem sieci Hilton w tym mieście.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Z Google Maps zapytasz o drogę w obcym ci języku

Google wprowadza do swoich map funkcję tłumacza, dzięki której turyści będą mogli zapytać o ...

Itaka odnowiła gwarancję

Biuro podróży Itaka, największe w kraju, uzyskało gwarancję ubezpieczeniową na kolejny rok działalności – ...

TUI zapłaci odszkodowanie za upadek ze schodów

Brytyjska turystka, która poważnie ucierpiała w wypadku w hotelu dostanie od TUI pięciocyfrową zapomogę ...

Koronawirus panoszy się we Włoszech. Na czarnej liście dziewięć krajów

W związku z koronawirusem Główny Inspektorat Sanitarny opublikował komunikat, w którym odradza Polakom podróżowanie ...

Niemiecki TUI zamyka biura na lotniskach

Niemiecki TUI likwiduje wszystkie punkty obsługi na lotniskach w Niemczech. Mowa o 18 biurach, ...

Orbis zmienił adres

Orbis i Accor opuściły budynek na rogu ul. Brackiej i Alej Jerozolimskich w Warszawie, ...