Na Wolinie powstanie nowy hotel

Materiały prasowe

Polski Holding Nieruchomości, Polski Holding Hotelowy i Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście zbudują hotel na Wolinie. Przedstawiciele trzech spółek podpisali dzisiaj list intencyjny w tej sprawie

Hotel ma powstać na terenach Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście, w miejscu istniejącego ośrodka wypoczynkowego Portus przy ulicy Plażowej 4 w Międzywodziu – czytamy w komunikacie spółek. Obiekt będzie miał rozbudowaną strefę spa i wellness. Szczegółowy biznesplan i harmonogram działań nie są jeszcze znane.

– Polski Holding Hotelowy będzie operatorem hotelu działającego najprawdopodobniej pod międzynarodowym brandem. Cieszymy się, że wybór lokalizacji padł na region zachodniopomorski, w którym dostrzegamy duży potencjał turystyczny i infrastrukturalny. Mając na uwadze dynamiczny rozwój sektora hotelarskiego i dojrzałego rynku, wiemy, że obiekt ten będzie doskonałym uzupełnieniem istniejącej bazy hotelarskiej w regionie – mówi prezes Polskiego Holdingu Hotelowego Ghoerghe Marian Cristecu, cytowany w komunikacie.

– To kolejny realizowany przez nas projekt, polegający na wykorzystaniu naszych kompetencji do świadczenia usług z zakresu zarządzania inwestycjami – dodaje prezes Polskiego Holdingu Nieruchomości Marcin Mazurek.

Czytaj też: „Rusza Polski Holding Hotelowy”.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Okolice katedry Notre-Dame zamknięte

Na czas neutralizowania ołowiu w otoczeniu katedry Notre-Dame, okoliczne ulice są zamknięte dla ruchu ...

Lufthansa częściej z Wrocławia do Frankfurtu

Niemiecki przewoźnik od przyszłego sezonu zimowego zwiększy liczbę rejsów na trasie z Wrocławia do ...

Arabia Saudyjska otwiera się na turystów

Arabia Saudyjska rozpoczęła budowę turystycznego kompleksu Red Sea (Morze Czerwone). To jeden z pomysłów ...

Krakowskie lotnisko z 17-procentowym wzrostem

W 2017 r. z krakowskiego lotniska skorzystało ponad 5,8 miliona pasażerów. O 17 procent ...

Węgry szykują miliardy dla kolei

Węgry wydadzą do 2020 roku 4,8 miliarda euro na rozwój sieci kolejowej – zapowiada ...

Rak chorobą zawodową stewardes?

Członkowie personelu pokładowego linii lotniczych częściej chorują na różne rodzaje nowotworów niż wynosi przeciętna ...