Andreea Cheratoiu pokieruje hotelem Sobieski

Materiały prasowe

Z początkiem września stanowisko dyrektora generalnego warszawskiego Radissona Blu Sobieski objęła Andreea Cheratoiu, menedżerka związana z grupą hotelową Radisson od 12 lat

Andreea Cheratoiu karierę w hotelarstwie rozpoczęła w 2004 roku od objęcia stanowiska kierownika recepcji odpowiedzialnego za relacje z gośćmi – czytamy w komunikacie Radissona. Do grupy Radisson dołączyła w 2007 roku i po kilku latach została dyrektorem operacyjnym Radissona Blu w Bukareszcie, a następnie dyrektorem hotelu Park Inn by Radisson w Jekaterynburgu w Rosji. Od 2017 roku nadzorowała działalność trzech  hoteli Radissona w Rydze.

Czytaj też: „Radisson zapowiada wprowadzenie nowej marki do Warszawy”.

Cheratoiu jest absolwentką Akademii Nauk Ekonomicznych (Academy of Economy Studies) i Uniwersytetu Rumuńsko-Amerykańskiego (Romanian-American University) w Bukareszcie, gdzie studiowała zarządzanie w biznesie, turystyce i hotelarstwie.

Jak twierdzi jej pracodawca, jest ekspertką od wyszukiwania nowych możliwości rozwoju biznesowego, usprawniania procesów i zwiększania zysków operacyjnych, ma specjalistyczną wiedzę z zakresu jakości obsługi i zadowolenia klientów oraz zarządzania ludźmi. Jako menedżerka uchodzi za bezkonfliktową i sprawiedliwą, ale wymagającą. Zarówno te cechy, jak i wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu hotelami sprawiły, że „pod jej kierownictwo oddano jeden z najbardziej rozpoznawalnych warszawskich obiektów, Radisson Blu Sobieski Hotel, Warsaw”.

Zobacz także: „Radisson Collection w Warszawie czeka na gości”.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Czy Condor na pewno trafi do Polski?

Polska Grupa Lotnicza może wycofać się z zamiaru przejęcia Condora. Do dokończenia umowy mogą ...

Duński Albatros wyląduje na Marszałkowskiej

Zwiedzanie USA śladami muzycznych legend, tropienie dzikich zwierząt w RPA, poznawanie kultury Japonii czy ...

TUI pozbędzie się nierentownych spółek?

Grupa TUI rozważa zamknięcie tych działów firmy, które nie są rentowne. Do tej pory ...

Traveldata: Wakacje nie chcą być tańsze

Padł kolejny tegoroczny rekord – średnia cena wakacyjnego wyjazdu z biurem podróży była w ...

LOT delikatnie tnie siatkę połączeń

Mniejsze zainteresowanie połączeniami lotniczymi do Włoch i do Korei Południowej z powodu rozszerzania się ...

Amadeus i Booking.com łączą siły

Amadeus, dostawca technologii dla branży turystycznej, podpisał z Bookingiem.com umowę o dystrybucji miejsc noclegowych. ...