Nowy ibis Styles w Krakowie zrelaksuje gości

Fot. materiały prasowe

Ibisa Styles przy ulicy Mogilskiej, drugi obiekt tej marki w Krakowie, wyróżniać będzie strefa gastronomiczno-relaksowa Chill. Obiekt ma się otworzyć w czwartym kwartale 2021 roku.

Grupa Accor, do której należy marka ibis Syles, podpisała umowę o zarządzanie obiektem z firmą deweloperską UBM Development, o czym powiadamia w komunikacie.

Hotel, który powstaje przy ulicy Mogilskiej, 2,3 kilometra od Rynku Głównego, będzie miał 259 pokojów, restaurację i podziemny parking. To już drugi, po otwartym jesienią zeszłego roku ibisie Styles Santorini, krakowski hotel tej marki. Pierwszych gości ma przyjąć w czwartym kwartale 2021 roku.

ZOBACZ: Kwiatowy ibis Styles otworzył się w Krakowie

Jak czytamy w komunikacie, hotel zaoferuje gościom „zupełnie nowy koncept gastronomiczny Chill” (ang. zrelaksować się, wyluzować). To połączenie kawiarni serwującej kawę przygotowaną przez „mistrzów sztuki baristycznej” i świeże wypieki, z barem piwnym i pizzerią, może też służyć za miejsce do pracy. Hasło przewodnie tego przybytku brzmi „Spokój to stan umysłu”.

– Zdecydowaliśmy się podpisać umowę z Grupą Accor, ponieważ wierzymy, że marka ibis Styles jest doskonale rozpoznawalna w Polsce i zapewnia gościom bardzo dobry standard. Wiemy, że w Krakowie brakuje dużych obiektów hotelowych ze średniej półki, zwłaszcza działających pod międzynarodowymi markami – mówi dyrektor UBM Hotels, Rudolf Grossmayer, cytowany w komunikacie.

–  Jako pierwsi w Polsce wprowadzimy nowy koncept gastronomiczny Accoru, Chill, który działa już w Wielkiej Brytanii. Liczymy, że ciekawa architektura wnętrz i niezobowiązująca atmosfera sprawią, że hotel będzie miejscem spotkań nie tylko gości hotelowych, ale też lokalnej społeczności – dodaje Grossmayer.

– Strategia rozwoju Grupy Accor w Polsce i Europie Wschodniej zakłada dynamiczny rozwój marki ibis Styles. Jesteśmy dumni, że UBM Development wybrał Accor do zarządzania tym doskonale położonym hotelem w Krakowie. Tym bardziej, że będzie to już nasz drugi wspólnie realizowany projekt w Polsce – mówi dyrektor ds. rozwoju Grupy Accor w Polsce, Jacek Stasikowski.

CZYTAJ: Ruszyła budowa Mercure’a Katowice City Center

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Rzym: Przyjedź, obejrzyj pomysły Leonarda

50 maszyn zaprojektowanych przez Leonarda da Vinci i jego rękopisy można oglądać w otwartym ...

Rainbow: Kolejny rekord w sprzedaży lata

88 tysięcy klientów zarezerwowało już wakacje w biurze podróży Rainbow. To o 37 procent ...

Rośnie rentowność agentów turystycznych

Od 7,5 do 13,1 procent wynosi średnia rentowność niemieckich agentów. Różnice wynikają z wielkości ...

Premier: Lepsze siermiężne PKS-y niż ich brak

Rząd przeznaczy na przywracanie połączeń autobusowych 800 milionów złotych rocznie – zapowiada premier Mateusz ...

Mitsis odnowi swoje hotele

100 milionów euro zainwestuje grecka Grupa Mitsis w renowację 17 hoteli, informują greckie media. ...

Upadło biuro podróży Olimp

Krakowskie biuro podróży Olimp, specjalizujące się w wyjazdach narciarskich do Włoch i Austrii i ...