Turismo de Tenerife we ​​współpracy z Turespaña ma przyjemność zaprosić Państwa na Road Show ¨Meet Tenerife¨. W dniach 22.05.2023-25.05.2023 odbędzie się workshop w czterech miastach Polski. Katowice 22.05, Wrocław 23.05, Poznan 24.05, Warszawa 25.05.

Jest to szalenie ważny moment dla polskiego rynku turystycznego, który nie musi pokonywać tysięcy kilometrów, aby zdobyć nowe kontakty biznesowe z przedstawicielami Teneryfy. Podczas spotkań będzie okazja nie tylko przeprowadzić networking, ale również skosztować smaków, które są tradycyjne dla wyspy.  Dwie firmy DMC, sześciu przedstawicieli sieci lub obiektów hotelowych oraz enoturystyka to bilans biznesowy spotkań.

Teneryfa jest miejscem szczególnym ze względu na panujący tam klimat oraz możliwości spędzania czasu. To wulkaniczna wyspa skarbów położona na Oceanie Atlantyckim, na której średnia temperatura roczna wynosi 23 stopnie celcjusza.  Teneryfa jest miejscem wakacyjnego wypoczynku, w którym trudno się nudzić i które kusi oraz przyciąga turystów z całego świata marzących o relaksie na plaży, opaleniźnie i uprawianiu sportów wodnych. Nie jest to jednak jedyna atrakcja wyspy, na której można również spędzić dzień na łonie przyrody bogatej zarówno w pustynne krajobrazy jak i w góry pokryte soczystą, magiczną i wszechogarniającą zielenią.

Wyspa posiada 70 kilometrów plaż, na których można korzystać z takich atrakcji jak rowery i skutery wodne czy parasailing, albo z tak zwanego leżakowania, czyli leżenia i nie robienia niczego innego, niż relaksowanie się,

wystawianie twarzy na działanie bryzy morskiej oraz kąpieli zawsze, gdy tylko tego chcemy. Na Teneryfie znajduje się 43 obszarów ochrony przyrody, które zajmują połowę jej powierzchni. Wyjątkowe krajobrazy do podziwiania, takie jak lasy wawrzynolistne, czyli gęsty obszar leśny o magicznym wyglądzie, będący pozostałością ery kenozoicznej albo klify w Los Gigantes.

Na morzu, opcji spędzania czasu wolnego jest równie wiele jak na lądzie. Przezroczystość krystalicznych wód Oceanu Atlantyckiego, który obmywa wybrzeże Teneryfy, połączona z bogactwem dna oceanicznego, sprawia, że wizyty na Wyspie nie mogą przegapić miłośnicy nurkowania.

Na Teneryfie znajdziesz wyśmienite fale do uprawiania, windsurfingu i kit surfingu. Oferta wakacyjna Teneryfy obejmuje wszystkie kategorie klientów proponuje zarówno hotele cztero i pięciogwiazdkowe jak i domy wakacyjne oraz apartamenty.  Dobrym sposobem na połączenie pobytu na Wyspie z uprawianiem satysfakcjonującego sportu jest gra w golfa, niezależnie od tego czy jesteś początkującym, czy ekspertem w tej dziedzinie.

Spotkanie z przedstawicielami Wyspy to również doskonały moment, aby zainteresować się połączeniem branż i zapoznać przedstawicieli polskiego rynku nieruchomości z przedstawicielami wyspy, którzy docelowo mogą stworzyć kolejny lukratywny biznes i połączenie Polski z Teneryfą.

Ściągnij magazyn i poznaj 13 powodów, dla których warto odwiedzić Teneryfę, oraz 10 rzeczy, które musisz na niej zobaczyć!

Zapraszamy do odwiedzenia www.meettenerife.pl

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli branży turystycznej (organizatorzy i agenci), eventowej, klubów sportowych na spotkania w czterech miastach Polski.  Linki do rejestracji:

22.05 Katowice  https://tfsktw.konfeo.com/en/groups

23.05 Wrocław https://tfswro.konfeo.com/pl/groups

24.05 Poznań https://tfspoz.konfeo.com/en/groups

25.05 Warszawa https://tfswaw.konfeo.com/pl/groups

A oto firmy, które mamy przyjemność gościć i na spotkania z którymi serdecznie Państwa zapraszamy: https://www.meettenerife.pl/about-3-1

Turismo de Tenerife – przedstawicielstwo turystyki Teneryfy  https://www.webtenerife.com/

Adrian Hoteles - https://www.adrianhoteles.com

Hotel Dreams Jardin Tropical Resort & Spa - https://www.amrcollection.com/es/resorts-y-hoteles/dreams/espana/jardin-tropical-resort-spa/

Hotel Bahía del Duque The Tais-  https://thetaishotels.com/bahia-del-duque/

Hotel Botánico - https://www.hotelbotanico.com/

Hard Rock Hotel Tenerife - https://www.hardrockhotels.com/tenerife/

Hotel Jardin Tecina i Tecina Golf - https://www.jardin-tecina.com/

DMC Neo Travel - https://www.neotravel.com/

DMC Turisbeds - http://www.turisbeds.es/

Bodegas Monje, Monje Wine&Tours - https://bodegasmonje.com/wine-tours/

Serdecznie zapraszamy!

Materiał Promocyjny