Finnair: Więcej lotów z Helsinek do Krakowa

materiały prasowe

Finnair doda latem 2018 roku dwa cotygodniowe rejsy pomiędzy Helsinkami a Krakowem. Dzięki temu w sumie będzie miał 42 loty tygodniowo między Helsinkami a Warszawą, Gdańskiem i Krakowem

Finnair będzie latał codziennie między Helsinkami a Krakowem od 18 czerwca do 8 sierpnia. Dwa dodatkowe połączenia wprowadzą drugie dzienne połączenie w czwartki i niedziele od 10 czerwca do 25 października.

Jak zwykle liczy głównie na turystów, którzy przesiądą się na jego dalekie, azjatyckie loty, a także do Chicago, Nowego Jorku i San Francisco. Jak mówi cytowany w komunikacie firmy dyrektor Finnaira na Europę Wschodnią i kraje bałtyckie Arunas Skuja, rośnie też zainteresowanie Polską wśród jego azjatyckich klientów.

Finnair niedawno ogłosił dodanie połączeń między Helsinkami i Gdańskiem, do dwóch dziennie i zwiększenie częstotliwości lotów w sezonie letnim 2018 r. do Warszawy. Drugie codzienne połączenie do Gdańska będzie obsługiwane w okresie od 24 kwietnia do 27 października. Do Warszawy Finnair wykona trzy loty w dni powszednie i dwa w soboty i niedziele między 26 marca a 26 października.

Połączenia w sezonie letnim zostaną również dodane na trasach z Helsinek do Lizbony, Barcelony, Budapesztu i Genewy. Finnair będzie kontynuował loty sezonowe do Astany, z dwoma tygodniowymi rejsami w okresie lipiec – sierpień.

Finnair, ze względu na rosnące zainteresowanie lotami z Azji, wprowadzi nowe połączenia do swoich zimowych rozkładów 2018/2019. Przykładowo, przewoźnik zaoferuje dwa dodatkowe cotygodniowe rejsy do Rejkiawiku i doda ponad 230 lotów do fińskiej Laponii, proponując więcej połączeń do Ivalo, Rovaniemi, Kittilä i Kuusamo.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Park Inn by Radisson w Katowicach już otwarty

Park Inn by Radisson otworzył 168-pokojowy obiekt w Katowicach. Razem z hotelami, które są ...

Aplikacja do zwiedzania Tatr drugi raz nagrodzona

„Kasprowy Wierch – PKL” – aplikacja Polskich Kolei Linowych zdobyła nagrodę jako najbardziej atrakcyjna ...

Klienci wolą drinka niż czysty pokój

Wielu klientów hotelu wcale nie oczekuje, że ich pokój będzie codziennie sprzątany – wynika ...

Po Brexicie nadal bez wiz

Brytyjski rząd chce utrzymać po Brexicie ruch bezwizowy dla obywateli krajów unijnych – informują ...

W Ryanairze kobiety upośledzone finansowo

Różnica w zarobkach kobiet i mężczyzn pracujących w Ryanairze w Wielkiej Brytanii wynosi 67 ...

Stanowcze „nie” Baranowa dla Centralnego Portu Komunikacyjnego

Mieszkańcy gminy Baranów w niedzielnym referendum opowiedzieli się przeciwko budowie na ich terenie Centralnego ...