LOT połączy Wrocław z Budapesztem

Fot. Bloomberg

Od 24 sierpnia LOT zaoferuje połączenia z Wrocławia do Budapesztu. Rejsy będą obsługiwane raz w tygodniu bombardierami Q400.

Lot potrwa godzinę i 15 minut. Samolot będzie startował w poniedziałki o 13.30 i lądował w Budapeszcie o 14.45. W drogę powrotną z Budapesztu poderwie się o 15.35 i we Wrocławiu wyląduje o 16.50.

– Chcemy zapewnić pasażerom loty nie tylko z Warszawy, ale również z portów regionalnych – deklaruje rzecznik prasowy LOT-u.Krzysztof Moczulski. – W zależności od sytuacji epidemicznej i zainteresowania pasażerów, nie wykluczamy także dalszego rozwoju częstotliwości na tej trasie.

CZYTAJ TEŻ: LOT musi wypracować na nowo model biznesowy

W ramach akcji #LOTnaWakacje polski przewoźnik wykonuje już z Wrocławia sezonowe rejsy m.in. do Burgas w Bułgarii, na greckie wyspy Rodos, Korfu i Santorini, do Dubrownika i na Majorkę.

Z Budapesztu lot lata do Seulu. Mieszkańcy Wrocławia będą się więc mogli też przesiąść na ten samolot. Startuje on w każdy poniedziałek o 16.30.

LOT stopniowo przywraca regularne kierunki europejskie. Od września zwiększy częstotliwość rejsów na regularnych trasach europejskich, oferując kilka lotów tygodniowo do Larnaki i Nicei, a także kilkanaście rejsów m.in. do Frankfurtu, Amsterdamu, Paryża czy Londynu. Jednocześnie, do prawie dwudziestu rejsów tygodniowo wzrośnie liczba częstotliwości połączeń do Brukseli, Pragi, Budapesztu i Wilna. W sumie LOT obsługuje ponad 130 połączeń w ponad 70 kierunkach.

 

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Prezes POT Robert Andrzejczyk odwołany

Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk został nagle dzisiaj odwołany ze stanowiska. Odwołanie wręczył ...

B2B Wallet Amadeusa doceniony za innowację

Amadeus został nagrodzony złotym medalem w kategorii „Najlepsza innowacja B2B” za rozwiązanie płatności elektronicznych ...

Amerykanin, Niemiec, Chinka, Wietnamka…, czyli turysta w Paryżu

Fotoreporter agencji fotograficznej AFP stworzył galerię portretów zagranicznych turystów, odwiedzających Paryż. Wszystkich fotografował w ...

Niemieccy agenci ocenili covidową współpracę z biurami podróży

Niemiecka kooperatywa QTA przeprowadziła wśród swoich agentów ankietę, by sprawdzić, jak touroperatorzy współpracowali z ...

Ogień pochłonął japoński zamek z listy UNESCO

Pożar niemal doszczętnie zniszczył pochodzący z XIV wieku zamek Shuri, na japońskiej wyspie Okinawa. ...

Wieża Eiffla ponownie przyjmuje. Ale tylko do drugiego piętra

Po trzech miesiącach od zamknięcia z powodu pandemii koronawirusa władze Paryża udostępniły dziś ponownie ...