Jesteś ekspertem w temacie francuskich stacji narciarskich? Znasz specyfikę 350 stacji francuskiego masywu? Chcesz móc uspokoić swoich klientów informacjami na temat obowiązujących obostrzeń sanitarnych w miejscu ich odpoczynku i jak najlepiej dopasować ofertę do ich potrzeb tak, aby czuli się bezpiecznie, planując swój pobyt w górach?

Po tym trudnym okresie, którego wszyscy doświadczyliśmy, jeszcze bardziej doceniliśmy liczne zalety gór. Przede wszystkim narty, których brakowało wszystkim miłośnikom białego szaleństwa, ale także świeże powietrze i wielkie, otwarte przestrzenie. Zakończenie tego roku i rozpoczęcie kolejnego z entuzjazmem i optymizmem, spotkanie z bliskimi, dzielenie się pozytywnymi emocjami z rodziną lub przyjaciółmi, spędzanie czasu w aktywny i przyjemny sposób… Która destynacja oferuje te wszystkie możliwości? Oczywiście, góry !

Francja ma do zaoferowania wyjątkową różnorodność stacji narciarskich i często trudno wybrać tę, która najlepiej odpowiadać będzie oczekiwaniom klientów. Obszar narciarski, łatwy dostęp czy dodatkowe atrakcje…. Jakie elementy są dla nich najważniejsze?

Dzięki szkoleniu France Montagnes w formie webinaru, w kilka chwil znajdziesz wymarzoną stację narciarską swoich klientów. Nieważne czy będzie to :

Alpe d'Huez

Les 2 Alpes

Les 3 Vallées

Val Thorens

Les Menuires

Méribel

Val d'Isère

Żadna z nich nie będzie mieć przed Tobą tajemnic.

Podczas szkolenia zapoznasz się z pełną ofertę francuskich obszarów narciarskich. Informacje przedstawione zostaną przez lokalnych specjalistów, którzy podzielą się z Tobą kluczowymi zaletami swoich destynacji: mapą i informacjami o dostępie do wyciągów narciarskich, lokalizacją dużych obiektów noclegowych, infrastrukturą usługową i rekreacyjną, wszystkimi nowościami w nadchodzącym sezonie oraz wieloma innymi zaskakującymi ciekawostkami.

Podczas szkolenia będziesz miał okazję do zadawania pytań rozmówcom, którzy będą na nie odpowiadać na bieżąco!

Już dziś zarezerwuj sobie czas we wtorek, 19 października od 10:00  i weź udział w szkoleniu

 Webinar odbędzie się w języku angielskim.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w szkoleniu, skontaktuj się Jacqueline Gajewski : jacqueline.gajewski@atout-france.fr, aby otrzymać szczegółowe informacje na temat webinaru.

Materiał Promocyjny