W zabytkowym kompleksie budynków mieści się 125 luksusowych pokoi, 2 koncepty restauracyjne (Gaia i John Dory) z wyjątkową ofertą kulinarną dla entuzjastów kuchni śródziemnomorskiej i owoców morza, unikatowe SPA & wellness SÓL oraz elastyczne przestrzenie konferencyjne mogące pomieścić do 100 gości. Wartą uwagi atrakcją obiektu jest Hedwig’s – efektowny bar powstały we wnętrzu dawnej, zdesakralizowanej kaplicy św. Jadwigi. To jedynie namiastka udogodnień oferowanych przez koncept Stradom House, w którym trwają ostatnie już prace wykończeniowe. 

Bar Hedwig’s

Bar Hedwig’s

Stradom House oferuje wyjątkową przestrzeń dla rozwoju społeczności, jak również stwarza nowe szanse dla rynku w Krakowie oraz okolicach. Z myślą o budowaniu unikatowej atmosfery, twórcy projektu stworzyli także klub członkowski Stradom House Membership Club, w którym członkowie klubu będą mogli wymieniać się doświadczeniami oraz uczestniczyć w niezwykłych wydarzeniach kulturalnych, biznesowych i sportowych,  a także zyskać dostęp do przestrzeni wyrafinowanego SÓL wellness.

Pokój hotelowy

Pokój hotelowy

Stradom House został stworzony w duchu zrównoważonego rozwoju. Produkty dostarczane do hotelu pochodzą w głównej mierze od lokalnych dostawców. Strefę spa stworzono we współpracy z Alexandrą Soveral – londyńską specjalistkę od urody, która na potrzeby hotelu stworzyła naturalną linię kosmetyków. Obiekt stawia także na ekologiczne rozwiązania, rezygnując z użycia plastiku, czy stosując biodegradowalne kapsułki z kawą w pokojach hotelowych. Poza nowoczesnymi działaniami dążącymi do zmaksymalizowania polityki zero waste, Angel Poland Group, kładzie nacisk na pielęgnowanie dziedzictwa kulturowego Krakowa. Historia odrestaurowanej kamienicy, w której powstaje Stradom House, sięga XIV wieku. Przed rewitalizacją znajdowały się tu m.in. siedziba dowództwa wojskowego, urząd celny i klasztor. Twórcy konceptu idą o krok naprzód, tworząc innowacyjny projekt łączący historię Krakowa z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Restauracja John Dory

Restauracja John Dory

- Taki koncept wymaga ogromnego przywiązania do detali oraz starannego łączenia nowoczesności z pielęgnacją historii tego miejsca. Praca nad takim projektem jest wielkim wyzwaniem, począwszy od koncepcji rewitalizacji i renowacji, po tchnięcie prawdziwego ducha współczesności w to miejsce. Celem projektu jest stworzenie wyjątkowej przestrzeni, w której nasi goście będą mogli wymieniać się doświadczeniami oraz budować unikatową społeczność – zarówno lokalną, jak i biznesową. – podkreśla Lionel Valla, General Manager Stradom House.

Inwestycja realizowana przez Grupę Angel Poland znajduje się przy ul. Stradomskiej 12-14, położonej pomiędzy Zamkiem Królewskim na Wawelu a żydowską dzielnicą Kazimierz. Projekt zlokalizowany jest w jednym z najbardziej odwiedzanych rejonów historycznych Krakowa. Otwarcie obiektu zaplanowano na drugą połowę kwietnia. 

Stradom House Autograph Collection by Marriott, Kraków

Stradom House Autograph Collection by Marriott, Kraków

Materiał Promocyjny