Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji rusza z MBA

Materiały promocyjne

Międzynarodowe studia turystyki i rekreacji uruchomi Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie. Zajęcia będą prowadzone po angielsku przez polskich i zagranicznych wykładowców

Na międzynarodowym kierunku turystyka i rekreacja w Szkole Głównej Turystki i Rekreacji będą prowadzone 4 specjalizacje menadżerskie, m.in. hospitality management, event management i sport management. Program każdej specjalizacji będzie ustalany indywidualnie z zagranicznymi, partnerskimi uczelniami. Opiekunami będą profesorowie pochodzący z tych uniwersytetów. Ostateczne negocjacje warunków współpracy jeszcze trwają.

– Projekt wpisuje się w naszą strategię internacjonalizowania i podnoszenia jakości kształcenia tak, by idealnie wpasowywało się w trendy na globalnym rynku usług. Możliwość współpracy z wybitymi ekspertami z zagranicy poszerzy kompetencje naszych studentów, a zastrzyk finansowy pozwoli nam wprowadzić cenne innowacje dydaktyczne – mówi dr hab. Jolanta Żyśko, rektor Szkoły Głównej Turystki i Rekreacji, cytowana w komunikacie prasowym.

Uczelnia przygotowała 40 miejsc dla studentów z Polski i zagranicy. Program jest współfinansowany z NCBiR w ramach projektu InterTour z Funduszu Europejskiego „Wiedza Edukacja Rozwój”. Szkoła Główna Turystyka Turystyki i Rekreacji otrzyma na jego wdrożenie prawie 1,4 miliona złotych.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Tunezja odzyskuje niemieckich klientów

25 tysięcy niemieckich turystów odwiedziło Tunezję w pierwszych czterech miesiącach tego roku. Choć to ...

Marka Thomas Cook powróci w 2020 roku

Chiński fundusz Fosun, właściciel marki Thomas Cook, planuje wznowić pod nią działalność w przyszłym ...

Można już zgłaszać firmy na weekend za pół ceny

Polska Organizacja Turystyczna rozpoczęła rekrutację partnerów branżowych, chcących uczestniczyć w wiosennej edycji akcji „Polska ...

Tatry zatłoczone jak nigdy dotąd

Polskie Tatry w lipcu i sierpniu odwiedziło 1,64 miliona ludzi – wynika z danych ...

Thomas Cook przenosi hotelowy styl do salonów sprzedaży

Thomas Cook chce, żeby nie tylko jego hotele zachwycały wystrojem – klienci mają być ...

Kanada – 1000 dolarów za odwołany lot

Kanada zwiększa prawa pasażerów – za opóźnienia i odwołania rejsów będą mogli żądać od ...