Tajemnicza śmierć Polki w Egipcie

Filip Frydrykiewicz

Pod tym tytułem portal fakt.pl zamieścił informację o 27-letniej Polce ze Zgorzelca, która zmarła w szpitalu w Hurghadzie

Jak relacjonuje fakt.pl pani Magdalena wyjechała kilka dni temu sama na wakacje do Egiptu. W piątek trafiła do szpitala, gdzie po dwóch dniach zmarła. Według jej siostry, Anny, Polka „miała rany głowy, klatki piersiowej, rąk i nóg”. „Niestety, kilka godzin później okazało się, że obrażenia były na tyle poważne, że dziewczyny nie dało się uratować. Zmarła w niedzielę po południu”.

Według faktu.pl Anna powiedziała, że jacyś ludzie chcieli porwać jej siostrę. Dosypali jej czegoś do drinka. „Tej wersji jednak nie udało nam się potwierdzić – zastrzega fakt.pl. Nasze źródło w Hurghadzie przekazało nam tylko, że sprawę bada policja”.

Według źródeł Turystyki.rp.pl kolejność zdarzeń była inna. Kobieta trafiła do szpitala, bo jej stan wskazywał na głęboki uraz psychiczny, kontakt z nią był utrudniony. Wtedy dopiero, mimo że była pod opieką lekarską i przedstawicieli biura podróży, wyskoczyła z okna. Stąd jej obrażenia i bezpośrednia przyczyna śmierci.

W internecie pojawił się film nakręcony telefonem komórkowym, pokazujący kilkunastominutową rozmowę Magdaleny z jej partnerem w Polsce, zanim kobieta znalazła się w szpitalu. Na filmie widać, że jest roztrzęsiona. Na pytanie, co się stało, nie potrafi wydobyć z siebie niemal słowa.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Kraków Airport – 529 tysięcy pasażerów w październiku

Lotnisko Kraków Airport odprawiło w październiku prawie 529,5 tysiąca pasażerów, czyli o 84 tysiące ...

LOT kontynuuje ekspansję na Bałkanach

Dzisiaj ruszyło bezpośrednie połączenie między Warszawą a Skopje, stolicą Macedonii. Jednocześnie startują rejsy do ...

Delta: Nawet 10 tysięcy dolarów za overbooking

Amerykańskie linie lotnicze Delta Air Lines znacznie podniosły finansowe rekompensaty dla pasażerów, którzy nie ...

Konin i okolice z nową stroną internetową

Lokalna Organizacja Turystyczna Marina uruchomiła nową witrynę turystyczną promującą region koniński Stronę www.turystyka.konin.pl wyróżnia ...

Czterech zachodnich turystów zamordowano w Tadżykistanie

Śmierć grupy zachodnich turystów w Tadżykistanie nie była efektem wypadku drogowego, jak początkowo przypuszczano, ...

Ryanair grozi Lufthansie

Prezes Michael O’Leary uważa wynajęcie przez Lufthansę od Air Berlin 40 samolotów z załogami ...