Serwis e-podróżnik.pl to wyszukiwarka połączeń, która przeszukuje rozkłady jazdy ponad tysiąca polskich i zagranicznych firm przewozowych. Użytkownikom udostępnia także bilety prawie 300 przewoźników autobusowych i kolejowych, w tym także na podróże na trasach międzynarodowych.

Teraz korzystający z portalu będą mogli kupować bilety on-line na połączenia kolejowe realizowane przez Polregio. Pociągi tego przewoźnika zatrzymują się na 1,8 tysiąca stacji w Polsce.

– Współpraca z Polregio to prawdziwy krok milowy w zakresie poszerzenia oferty kolejowej dostępnej na e-podróżnik.pl. To przede wszystkim wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy w łatwy sposób będą mogli zaplanować swoją podróż, także tę z przesiadkami na inne środki transportu - mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Andrzej Soroczyński, prezes firmy Teroplan.

– Możliwość zakupu biletu na portalu e-podróżnik.pl to kolejne udogodnienie dla naszych pasażerów. Chcemy integrować publiczny transport pasażerski, stąd współpracujemy z coraz większą liczbą przewoźników – nie tylko kolejowych, ale też autobusowych i miejskich - mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Krzysztof Zgorzelski, Prezes Polregio. - Rozpoczęcie sprzedaży naszych biletów na kolejnej platformie doskonale wpisuje się w nasz nowy model funkcjonowania. Chcemy, aby jak najwięcej Polaków, także tych, którzy mieszkają nieco dalej od tras kolejowych, mogło korzystać z naszej rozbudowanej siatki połączeń – dodaje.

E-podróżnik.pl to wyszukiwarka pokazująca połączenia z dowolną liczbą przesiadek, między różnego typu środkami transportu. Oferuje także pasażerom możliwość zakupu biletów zintegrowanych – jednego biletu na połączenia kolejowo-autobusowe, biletu na połączenia skomunikowane i biletu na połączenia autobusowe z przesiadką.