1 maja biuro podróży Bentour Reisen uruchamia nową usługę dla gości, którzy będą wypoczywać w regionie Antalyi. Zamiast zabierać ze sobą plastikowe wiaderka, łopatki, foremki, koparki i tym podobne, będą mogli je zamówić w biurze z dostawą do hotelu - pisze austriacki portal Tip Online.

Zabawki o długości do 90 cm i wysokości do 40 cm będzie można zamawiać przez aplikację Bentouru lub portal My Bentour. Za wygodę klienci zapłacą 17 euro za każdą wybraną zabawkę, która zostanie dostarczona im pierwszego dnia pobytu (najpóźniej dzień po złożeniu zamówienia) przez przedstawiciela touroperatora. Dzieci będą mogły z niej korzystać do końca pobytu - cena nie zmienia się bez względu na długość wypoczynku.

Czytaj więcej

Nowa usługa w Itace. Lecisz na wakacje? Możesz wybrać miejsce w samolocie

- O tym, że dzieci chętnie bawią się na plaży dużymi zabawkami, wiem z własnego doświadczenia - mówi prezes Bentour Reisen Deniz Ugur. Jak dodaje, dzięki tej akcji klienci nie będą musieli zabierać ze sobą akcesoriów, które trudno pakuje się do walizki.

Podobnie jak w wypadku innych usług dodatkowych rezerwowanych przez klientów na portalu My Bentour, agenci turystyczni otrzymują z tego tytułu pełną prowizję.