Reklama
Rozwiń
Reklama

Ruszył Kompas Wakacyjny 2017

Co łączy hotele Mitsis Blue Domes w Grecji, Auramar Beach na półwyspie Iberyjskim, Sol Luna Bay w Bułgarii i Jaz Aquamarine w Egipcie? Wszystkie zwyciężyły w swoich kategoriach w zeszłorocznym konkursie Turystyki.rp.pl Kompas Wakacyjny. Dzisiaj ruszamy z nową edycją Kompasu. Wyłonimy najlepsze produkty turystyki wyjazdowej na sezon 2017 roku!

Aktualizacja: 24.02.2017 11:21 Publikacja: 24.02.2017 07:32

Ruszył Kompas Wakacyjny 2017

Foto: materiały własne

Tak naprawdę przygotowania do konkursu trwają już od kilku tygodni. Polega on na tym, że szukamy najciekawszych hoteli i wycieczek objazdowych z tych, które oferują polskie biura podróży. Naszymi jurorami są najlepsi agenci turystyczni w kraju. A ich listę sporządziliśmy dzięki pomocy największych touroperatorów, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych i większych sieci agencyjnych. Zawód agenta turystycznego uprawia w Polsce kilka tysięcy osób (najczęściej wymienia się liczbę 3 - 6 tysięcy). Poprosiliśmy więc o wskazanie najlepszych z nich - sprawdzonych w branży, doświadczonych, wiarygodnych, o ustabilizowanej pozycji na rynku. W ten sposób powstała lista 160 biur agencyjnych. Wszystkie zaprosiliśmy do udziału w naszym konkursie w roli jurorów.

Pozostało jeszcze 89% artykułu

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Zanim Wyjedziesz
Wielkie Muzeum Egipskie otwarte. Na razie na próbę
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Turystyka
Dolina Sanu i Wisły: pięć perełek, które zaskakują
Turystyka
Wizz Air uruchamia nowe połączenie. Popularny kurort dostępny bezpośrednio z Warszawy
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Turystyka
Kruche imperium „Królowej Zakopanego”
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama