Biuro podróży Rego-Bis dołącza do swojej letniej siatki rejsy z Radomia do stolicy Albanii Tirany, o czym informuje w komunikacie. Będą je realizować PLL LOT przez cały sezon wakacyjny w każdą niedzielę. Inauguracyjny lot zaplanowany został na 11 czerwca. Jest to pierwszy czarter realizowany na zlecenie Rego-Bis z tego lotniska.

Tym samym w nadchodzącym sezonie letnim wyloty do Albanii będą dostępne aż z pięciu lotnisk - poza Radomiem także z Katowic, Warszawy, Gdańska, Wrocławia.

Czytaj więcej

Rego-Bis: Wprowadzamy loty z Rzeszowa do Czarnogóry i z Lublina do Chorwacji

Przedstawiciele Rego-Bis spotkali się z agentami turystycznymi, by przedstawić im nową ofertę biura i wspólnie zwiedzić terminal radomskiego lotniska.

- Cieszę się z pozytywnego odbioru oferty biura przez naszych partnerów - mówi główna menedżer produktu w Rego-Bis Agnieszka Habryka, cytowana w komunikacie. - W zeszłym sezonie wysłaliśmy do Albanii prawie 13 tysięcy klientów. W tym sezonie uda się przekroczyć tę liczbę - zapowiada.

Pierwszy czarter do Tirany touroperator uruchomił w 2015 roku.

Przypomnijmy, że zamiar latania z Radomia ogłosiły Itaka, Coral Travel Poland, TUI, Nekera, Sun & Fun Holidays i Exim Tours.