Magdalena Raszewska zajmie się siecią sprzedaży agencyjnej w Anexie

Do zespołu biura podróży Anex Tour Poland dołączyła Magdalena Raszewska. Objęła stanowisko dyrektora sprzedaży B2B.

Publikacja: 22.05.2023 16:11

Magdalena Raszewska: - Anex ma ogromny potencjał, żeby zdobywać polski rynek

Magdalena Raszewska: - Anex ma ogromny potencjał, żeby zdobywać polski rynek

Foto: Archiwym prywatne Magdaleny Raszewskiej

Magdalena Raszewska związana jest z turystyką od 2006 roku. Studiowała w Wyższej Szkole Turystyki i Rekreacji (licencjat) i SGH (magisterium z zarządzania). Podczas nauki stawiała pierwsze kroki jako sprzedawca w biurze agencyjnym Artifex w Warszawie, a następnie w Mag Marze, firmie Marka Kamieńskiego, jednego z najbardziej znanych w Polsce agentów turystycznych, współzałożyciela Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych.

Czytaj więcej

Anex Tour: Na razie testujemy polski rynek, jesienią pokażemy, na co nas stać

Kolejne lata Raszewska spędziła w Coralu Travel, gdzie była odpowiedzialna za współpracę z agentami turystycznymi, w firmie konsolidującej touroperatorów w samolotach, GTS, a ostatnio w biurze podróży Nomade. W tym ostatnim jako kierownik sprzedaży rozwijała sieć agencyjną w centralnej i północnej Polsce.

– W Anexie stawiamy na ludzi z doświadczeniem w branży turystycznej. Jestem pewna, że Magda, która jest świetną menedżerką sprzedaży, doskonale sprawdzi się w tworzeniu strategii rozwoju firmy i podtrzymywaniu dobrych relacji z agentami turystycznymi – mówi cytowana w komunikacie firmy zastępca dyrektora generalnego Anexu Dominika Jurkowska.

– Anex ma ogromny potencjał, żeby zdobywać polski rynek, dlatego zdecydowałam się na współpracę z tą firmą – wyjaśnia Raszewska. - Ma świetny produkt, własną linię lotniczą i wiele innych plusów, ale potrzeba odpowiednich rąk, żeby pokierować współpracą agencyjną i rozwijać się na tym polu. Wiem, jak ważne są relacje międzyludzkie i podtrzymywanie kontaktu z agentami, dlatego cieszę się, że jestem w tym miejscu.

Czytaj więcej

Dominika Jurkowska zastępcą dyrektora generalnego w biurze podróży Orex by Anex

Anex Tour działa na międzynarodowym rynku turystycznym od ponad 28 lat i obecny jest w 39 krajach. W Polsce działa od 2015 roku, początkowo pod nazwą Orex Travel, a obecnie jako Anex Tour Poland. Touroperator oferuje wyjazdy do Turcji, Egiptu, Bułgarii i Grecji, a także do dalekich krajów, jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandia, Sri Lanka, Malediwy.

Anex Tour dysponuje własną linią lotniczą Mavi Gök Airlines. Z Polski planuje tego lata wyloty z Warszawy, Katowic, Wrocławia, Poznania, Gdańska i Rzeszowa. Od kilku tygodni tworzy też sieć własnych salonów sprzedaży.

Biura Podróży
Agenci i touroperatorzy: Zmiany w rozkładach lotów wciąż utrudniają nam pracę
Biura Podróży
Ekspansja TUI w Turcji. "Wyślemy o 40 procent więcej klientów niż przed pandemią"
Biura Podróży
Enter Air podpisał umowę z Coralem Travel Poland na lato i zimę
Biura Podróży
ESky: Nasze pakiety "city break" i "wakacje" konkurencją dla oferty touroperatorów
Biura Podróży
Niemiecki TUI zorganizuje wypoczynek z dofinansowaniem z kasy chorych