"Oferta Join UP! otwiera nowe możliwości podróży dla tych, którzy nie chcą wykupować całej wycieczki wraz z hotelem, wyżywieniem, ubezpieczeniem i atrakcjami, wolą natomiast sami organizować swój wypoczynek" - czytamy w komunikacie organizatora.

- Misją Join UP! jest stworzenie każdemu możliwości podróżowania i zainspirowanie ludzi do zwiedzania świata, dlatego chcemy spełnić oczekiwania wszystkich klientów - również tych, którzy chcieliby podróżować samodzielnie - wyjaśnia cytowany w komunikacie dyrektor do spraw produktu w tym biurze podróży Rafał Napierała.

Firma podaje ceny z 5 lipca. Lot na trasie z Warszawy do Enfidy w Tunezji kosztuje od 948 zł w dwie strony, z

Katowic do Monastyru od 1105 złotych, do Antalyi od 953 złotych z Rzeszowa, do Hurghady z Poznania od 1355 złotych, do Szarm el-Szejk z Katowic od 1356 złotych, a do Tivatu w Czarnogórze z Rzeszowa od 402 złotych w dwie strony.

Biuro podróży Join UP! korzysta z usług ukraińskiej linii lotniczej SkyUp Airlines, należącej do tej samej grupy spółek co touroperator. Jak zachwala firma, klienci mają w jego samolotach "wygodniejsze i obszerniejsze półki bagażowe, wielokolorowe oświetlenie wnętrza, aby lepiej znosić długie loty, wygodne i ergonomiczne fotele, dodatkowe usługi, takie jak wybór miejsca, dodatkowy bagaż i transport zwierząt", a także specjalne posiłki "celebrate your flight". Pasażerowie mogą zabrać ze sobą bagaż podręczny do 8 kilogramów i większy bagaż, rejestrowany, do 23 kilogramów.