Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 04.01.2018 16:10 Publikacja: 04.01.2018 16:10
Foto: Materiały prasowe.
Grudzień ubiegłego roku zakończył się najwyższym wzrostem ruchu pasażerskiego w 2017 roku - obsłużono o 24 procent więcej pasażerów niż w grudniu 2016 r. Łącznie w ubiegłym miesiącu z Kraków Airport skorzystało 479 688 pasażerów (+24%). Odnotowano w sumie 3 703 starty i lądowania, czyli o 14 procent operacji lotniczych więcej niż w tym samym okresie 2016 roku.
W sumie w ubiegłym roku z usług krakowskiego lotniska skorzystało 5,8 mln pasażerów (+17% w stosunku do poprzedniego roku). Zanotowano 46 264 startów i lądowań, czyli o 10 procent operacji lotniczych więcej niż w 2016 roku.
Pierwsze sale nowego, oczekiwanego od lat flagowego muzeum Egiptu, zostały udostępnione zwiedzającym. Na razie t...
Wierzyciele bezskutecznie szukają majątku jednej z najbogatszych do niedawna Polek. I stawiają jej coraz poważni...
Polacy pokochali parki rozrywki, o czym może świadczyć rosnąca liczba tego typu miejsc. Wkrótce ma się ona powię...
Ekskluzywny hotel na wyspie Kos i biuro podróży Grecos Holiday zostali zwycięzcami konkursu na najlepszy produkt...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Dzięki wynikom konkursu Kompas Wakacyjny łatwiej mi pracować i przekonywać klientów do wyjazdów – mówi agent tur...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas