W wynikach wyszukiwania Polskiego Busa pojawią się oferty łączonych podróży w ramach dwóch linii. Uwzględniony zostanie w nich czas i miejsce przesiadki na Dworcu MDA w Krakowie.

Po wybraniu interesującego połączenia zostanie wygenerowane potwierdzenie transakcji z dwoma numerami rezerwacji, a do ceny łączonego przejazdu zostanie doliczona opłata rezerwacyjna (2 złote).

- Podróże łączone to odpowiedź na potrzeby mieszkańców miast, które do tej pory nie posiadały bezpośredniego połączenia z innymi atrakcyjnymi lokalizacjami. Teraz w naszej wyszukiwarce pasażerowie otrzymują rekomendację dwóch etapów podróży z uwzględnionym dopasowanym czasem na przesiadkę w Krakowie. A to wszystko w ramach jednej transakcji i cenie często atrakcyjniejszej, niż przy dwóch niezależnych rezerwacjach – mówi Piotr Pogonowski, dyrektor marketingu i komunikacji Polskiego Busa, cytowany w komunikacie prasowym.

Wraz z uruchomieniem usługi przewoźnik zaoferował promocję na zagraniczne podróże z Rzeszowa do Budapesztu, Pragi, Wiednia i Brna. Oferta, za 24 złote plus 2 złote opłaty rezerwacyjnej, dotyczy podróży od poniedziałku do czwartku w dniach 22 – 24 listopada i 28 listopada – 1 grudnia. Rezerwacji należy dokonywać do 1 grudnia.

W nowej siatce połączeń pasażerowie z Rzeszowa mają do wyboru trzy łączone kursy do Zakopanego, dwa połączenia do Budapesztu i Brna oraz po jednym kursie do Wiednia i Pragi. Przewoźnik zapowiada, że wkrótce połączone zostaną nowe trasy i miasta.